Koloběžka Speed Roller Smoby s teleskopickou a skládací tyčí od 2,5 roku

Popis produktu

Smoby dětská koloběžka Speed Roller je úžasná bezpečná a stabilní koloběžka pro děti, s níž nabírají jistotu a rovnováhu. Je to úžasná hračka pro chlapce, provedena ve stylu závodního autíčka, která si získá srdce každého malého závodníka. Speed Roller dětská koloběžka má sklápěcí teleskopicky, výškově nastavitelný volant, jak na opravdové Formule 1. Koloběžka pro děti roste spolu s vaši dítětem. Řídítka se dají nastavit do vámi požadované výšky.

Dětská koloběžka Smoby je provedena v krásné zářivé barvě červeného autíčka. Koloběžka pro děti stojí na 4 pevných gumových kolečkách, které mají odolné vlastnosti. Koloběžka je stabilní a dá se jednoduše poskládat a odložit na místo, kde nezabírá mnoho prostoru, nebo pohodlně přenést kamkoli s sebou. Rozměry koloběžky Speed Roller jsou 51*38*60 cm. Je to kvalitní francouzský výrobek, který splňuje nejpřísnější evropské standardy.

Jízda na koloběžce je pro vaše dítě ideální přípravou na pohyb a sport v pozdějším věku. Dítě si vhodným způsobem rozvíjí pohybovou dovednost a kondici. Koloběžka Smoby je vyrobena z kombinace pevných a lehkých kovových materiálů s odolnými plasty, které jsou příjemné a sametové na dotek. Koloběžka Speed Roller je snem každého malého chlapce, a je vhodná již od 2,5 roku věku dítěte.

Doprava 29
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 2,5 roku
PůvodFrancie
Rozměry produktu51*38*60 cm
Celková výška60 cm
Celková délka51 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A/NAno
Kolagumené, tiché a protišmykové
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...