Koloběžka Minnie Twist Smoby Twist&Roll

Popis produktu

Smoby otočná koloběžka Minnie je krásná a bezpečná koloběžka s pohádkovým motivem. Dívčí koloběžka má kvalitní a velmi lehkou konstrukci, díky 3 kolům je jízda maximálně pohodlná a hladká. Jelikož v přední části jsou dvě kolečka, koloběžka se dá velmi jednoduše a bezpečně ovládat. Přední a zadní kolečka mají různý průměr, v případě potřeby se dají jednoduše odmontovat a vyměnit za nové. Pohádková koloběžka je vhodná pro děti od 3 let. Má protiskluzové řídítka i nášlapnou část, takže dítě se při jízdě na koloběžce cítí nejen pohodlně, ale i bezpečně a na koloběžce stojí stabilně. Pohádková myška Minnie a dívčí růžovo-fialové barevné provedení jsou zárukou toho, že dětské koloběžce neodolá žádné malé děvčátko.

Tříkolová dětská koloběžka je vyrobena z kvalitních materiálů, takže vydrží dlouhá léta. Je to výborná první koloběžka pro děti, které se učí jezdit a manévrovat na koloběžce. Děti milují jízdu na koloběžce, protože je to vždy vzrušující zážitek a velmi zábavný způsob trávení volného času. Kromě toho se díky koloběžce děti učí udržovat rovnováhu, rozvíjejí pohybové dovednosti a motoriku. Koloběžka pro děti pomáhá posilovat svalstvo na končetinách a děti díky ní tráví čas na čerstvém vzduchu. Zároveň si děti trénují i ​​postřeh a reflexy. Rychlá jízda na koloběžce je skvělý způsob pohybové aktivity pro všechny děti. Při jízdě na koloběžce se doporučuje používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí, lokty a přilbu. Pohádková otočná koloběžka pro děti je maximálně stabilní, má jednoduché ovládání, lehkou váhu a proto je nezbytnou hračkou i pro vaše děťátko. Má nosnost 20 kg.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s jedinečným designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro nezbedné děti, které mají rády pobyt na čerstvém vzduchu. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu56*23*68 cm
Celková výška68 cm
Rozměry balení29*18*59 cm
Celková délka56 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,25 kg
Nosnost20 kg
Kolagumené, tiché a protišmykové
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...