Koloběžka Lion Guard Smoby Twist&Roll

Popis produktu

Koloběžka pro děti Lion Guard (Lví hlídka) je otočná koloběžka s jedinečným motivem, který se spojuje s pohádkou Lví král. Poskytne vašim nejmenším stabilní, ale zábavnou jízdu díky dvěma naklánějícím se kolečkům v přední části. Je to pevná koloběžka s kovovými řidítky, které mají protiskluzové rukojeti. Protiskluzový povrch je i na nášlapné části, aby dítě stálo na koloběžce stabilně a bezpečně. V zadní části koloběžky se nachází nožní brzda pro vyšší bezpečnost. Koloběžka Lion Guard je vhodná pro děti od 3 let. Kolečka v přední a zadní části mají různý průměr, v případě potřeby se dají odmontovat a vyměnit za nová.

Otočné ovládání, při kterém se pohybem řídítek otáčejí přední kolečka, je velmi zajímavé pro všechny malé děti. Jízda na koloběžce je tak ještě vzrušující. Koloběžka Lví hlídka je skvělá první koloběžka pro děti, které se teprve učí jezdit na koloběžce a učí se jak s ní manévrovat. Má krásné barevné provedení a pohádkový motiv, který v dětech podněcuje jejich fantazii. Děti milují jízdu na koloběžce, protože je to vždy vzrušující zážitek a velmi zábavný způsob trávení volného času. Koloběžka pomáhá posilovat svalstvo na končetinách a děti díky ní tráví čas na čerstvém vzduchu. Zároveň si trénují i ​​postřeh a reflexy.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s jedinečným designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Při jízdě na koloběžce se doporučuje používat ochranné pomůcky: chrániče na kolena, zápěstí, lokty a přilbu. Koloběžkanosnost 20 kg.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu56*23*68 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2 kg
Nosnost20 kg
Barvažlutá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné