Koloběžka Frozen Ledové království Smoby Twist&Roll

Popis produktu

Dětská koloběžka Frozen Ledové království pochází z dílny francouzského výrobce Smoby, který myslí vždy na bezpečnost, ale i zábavu dětí. Koloběžka Smoby má funkci otáčení předních koleček. Je to pevná koloběžka s kovovými řidítky, které mají protiskluzové rukojeti. Protiskluzový povrch je i na nášlapné části, aby dítě stálo na koloběžce stabilně a bezpečně. V zadní části koloběžky se nachází nožní brzda pro vyšší bezpečnost. Kolečka v přední a zadní části mají různý průměr, v případě potřeby se dají odmontovat a vyměnit za nová. Poskytne vašim nejmenším stabilní, ale zábavnou jízdu díky dvěma naklánějícím se kolečkům v přední části.

Děti milují jízdu na koloběžce, protože je to vždy vzrušující zážitek a velmi zábavný způsob trávení volného času. Koloběžka pomáhá posilovat svalstvo na končetinách a děti díky ní tráví čas na čerstvém vzduchu. Zároveň si trénují i ​​postřeh a reflexy. Otočné ovládání, při kterém se pohybem řídítek otáčejí přední kolečka, je velmi zajímavé pro všechny malé děti. Jízda na koloběžce je tak ještě vzrušující. Koloběžka Frozen je skvělá první koloběžka pro děti, které se teprve učí jezdit na koloběžce a učí se, jak s ní manévrovat. Má krásné barevné provedení a oblíbený pohádkový motiv Frozen, který v dětech podněcuje jejich fantazii. Koloběžka má nastavitelnou rukojeť, proto se vašemu dítěti skvěle přizpůsobí.

Koloběžka Disney Frozen s něžným pohádkovým motivem je vhodná pro děti od 3 let. Při jízdě na koloběžce se doporučuje používat ochranné pomůcky: chrániče na kolena, zápěstí, lokty a přilbu. Koloběžka má nosnost 20 kg. Francouzský výrobce Smoby produkuje originální, bezpečné a kvalitní dětské hračky ze sametově jemného plastu. Všechny dětské hračky Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu56*23*68 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2 kg
Nosnost20 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...