Koloběžka Auta 3 Smoby Twist&Roll

Popis produktu

Koloběžka Auta 3 je tříkolová koloběžka od výrobce Smoby s funkcí otáčení koleček. Poskytne vašim nejmenším stabilní, ale zábavnou jízdu díky dvěma naklánějícím se kolečkům v přední části. Je to pevná koloběžka s kovovými řidítky, které mají protiskluzové rukojeti. Protiskluzový povrch je i na nášlapné části, aby dítě stálo na koloběžce stabilně a bezpečně. V zadní části koloběžky se nachází nožní brzda pro vyšší bezpečnost. Koloběžka Auta 3 je vhodná pro děti od 3 let. Kolečka v přední a zadní části mají různý průměr, v případě potřeby se dají odmontovat a vyměnit za nová.

Otočné ovládání, při kterém se pohybem řídítek otáčejí přední kolečka, je velmi zajímavé pro všechny malé děti. Jízda na koloběžce je tak ještě vzrušující. Koloběžka Auta 3 je skvělá první koloběžka pro děti, které se teprve učí jezdit na koloběžce a učí se, jak s ní manévrovat. Má nádherné barevné provedení, které v dětech podněcuje jejich fantazii. Děti milují jízdu na koloběžce, protože je to vždy vzrušující zážitek a velmi zábavný způsob trávení volného času. Koloběžka pomáhá posilovat svalstvo na končetinách a děti díky ní tráví čas na čerstvém vzduchu. Zároveň si trénují i ​​postřeh a reflexy.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s jedinečným designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Při jízdě na koloběžce se doporučuje používat ochranné pomůcky: chrániče na kolena, zápěstí, lokty a přilbu. Koloběžkanosnost 20 kg.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu56*23*68 cm
Celková výška68 cm
Celková délka56 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2 kg
Nosnost20 kg
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...