Plyšová knížka sovička Colors-My Activity Book Owl Kaloo šustící 25 cm pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo multiaktivní plyšová šustící knížka Colors-My Book Owl je pěkná plyšová hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má velikost 25cm a v horní části má praktickou šňůrku na zavěšení hračky nad postýlku nebo autosedačku. Plyšová hračka pro nejmenší po zmáčknutí vydává šustivé zvuky, které zaujmou a upoutají pozornost každého miminka a pomohou mu při rozvoji sluchu. Sluch rozvíjí i díky pískajícímu zvuku, který vydává a také díky chrastítka uvnitř hračky. Po otevření knížky miminko najde uvnitř zrcadlo, ve kterém může pozorovat svůj pohyblivý odraz a zabaví se tak na dlouhou dobu. Plyšová knížka pro nejmenší je měkká a bezpečná hračka, jemná k citlivé dětské pokožce.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodná i plyšová sovička Kaloo. Plyšová knížka pro miminka je provedena v pestrých a výrazných barvách, které jsou doporučeny při nejmenších dětech, protože nemají ještě úplně vyvinutý zrak a nevnímají všechny barvy spektra. Při hračce není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována, splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Doporučený způsob čištění hračky pro nejmenší děti je praní při 30°, bez použití změkčovačů a bělidla, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • součástí je chrastítko a zrcátko, při stisknutí šustí a píská
  • velikost 25cm
  • pestrobarevné provedení
  • ideální na hraní, rozvoj sluchu a motoriky nejmenších dětí
  • praní při 30°
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu25 cm
Barvačervená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné