Knížka do vody Magic Cotoons Smoby s měnícími barvami od 12 měsíců

Popis produktu

Smoby knížka pro děti Magic Cotoons do vody s veselými postavičkami a obrázky z pohádky z různých dějů je skvělá hračka do vody pro každé dítě od 12 měsíců. Knížka pro děti je odolná vodě, vhodná pro malé děti, které začínají poznávat svět. Obsahuje různé obrázky, na kterých se děti naučí, jak co funguje a co se kde odehrává. Při kontaktu s horkou vodou se v knížce mění barvy. Kromě toho zaujme jejich pozornost natolik, že zapomenou, že se koupou, a tak se koupání promění na příjemnou zábavu. Tato dětská knížka je skvělý vzdělávací prvek nejmenších dětiček.

Knížka pro děti je z příjemného materiálu, který je odolný vůči vodě a špíně. Vše se dá snadno vyčistit a utřít. Dětská knížka pro nejmenší děti je vhodná nejen na večerní koupání ve vaničce, ale i na čtení večer v postýlce. Krásné obrázky si mohou dětičky prohlížet celý den, na cestách, procházkách, kdekoliv. Obsahuje obrázky oblíbeného seriálu dětských postaviček Cotoons.

Knížka je vycpaná pěnou, takže je příjemná na dotek. Je také lehká a děťátku nevypadne z rukou. Dětská knížka má rozměry 14*1*14 cm. Hra s touto knížkou je bezpečná, protože neobsahuje malé dílky. Smoby je renomovaný výrobce hraček, které jsou kvalitní a zároveň jedinečné. Je to kvalitní evropský výrobek, který má certifikát kvality a splňuje přísné evropské normy. Smoby je francouzská společnost s dlouholetými zkušenostmi, což zaručuje vysokou kvalitu produktů, které splňují nejvyšší bezpečnostní standardy.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu14*1*14 cm
Rozměry balení15*3*21 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,2 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné