Souprava na oběd 100 % Chef Écoiffier se 47 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětská jídelní souprava 100 % Chef je rozkošná a moderní dětská jídelní sada pro děti od 18 měsíců, která rozzáří každou dětskou kuchyňku. Dětská souprava s nádobím je vhodná pro všechny dětičky, které touží vlastnit svou vlastní jídelní sadu. Jídelní souprava s nádobím a potravinami je vyrobena z velmi kvalitních a odolných plastových materiálů, které jsou příjemné na dotek a které dlouho vydrží. Dětská souprava s nádobím obsahuje celkem až 47 krásných doplňků, které touží mít ve své dětské kuchyňce každé dítě. Doplňky jsou velmi moderní a jsou téměř k nerozeznání od originálů. Francouzská společnost Écoiffier je kvalitní výrobce hraček pro děti, které vaše malé ratolesti jistě potěší.

Dětská jídelní souprava s nádobím a doplňky splňuje všechny evropské kritéria pro bezpečnost a kvalitu dětských hraček. Rozměry dětské jídelní soupravy i s doplňky pro děti jsou 70*56*13 cm. S obědové sadou do kuchyně zažijí vaše dětičky spoustu zábavy a stráví hodiny hraním se na malých Kuchařík a číšníků. Dětská jídelní souprava s nádobím 100% Chef je provedena v červeno-zeleno stříbrných barvách, díky kterým působí velmi vesele a svěže. Dětská sada s nádobím pro děti obsahuje 4 talířky a 4 hrnky, které spolu krásně ladí a jsou převedeny v zelené a červené barvě a doplněné o bílé tečky. Dále se v dětské jídelní sadě nacházejí také příbory ve stříbrné barvě v počtu 8 kusů, 3 stříbrné hrnce s ručkou různé velikosti.

Obsahuje také 3 hrnce s poklicí různé velikosti a barvy, červená miska spolu se zeleným šlehačem, černý plech na pečení, sítko na těstoviny, černá obracečka na jídlo a v neposlední řadě i velká mísa na salátek. Součástí dětského setu s nádobím jsou i plastové napodobeniny potravin, které jsou však k nerozeznání od jejich originálů. Můžeme tam najít pečené kuřátko, zdravou zeleninku v podobě okurky, papriky, rajčata a zeleného salátu. Díky dětskému setu s nádobím se vaše dětičky mohou naučit, jak správně stolovat, používat kuchyňské nádobí a naučí se rozeznávat i základní potraviny. Dětská jídelní souprava nádobí s doplňky je vhodná hlavně pro holčičky od 18 měsíců.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu70*26*13cm
Rozměry balení80*40*50 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,10 kg
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné