Společenská hra Familytour Janod #VALUE! od 3 let

Popis produktu

Dětská společenská hra Familytour je pěkná dětská hra vhodná pro děti od 3 do 7 let. Hra je ideální pro 2-4 hráčů. Obsahuje karty se 7 rodinami: Letíme, Výlet do vesmíru, Poplujeme, Jde se do hor, Jsme na venkově, Co se skrývá pod mořem, Jde vláček. Cílem hry je spojit stejné rodiny dohromady. Každá rodina má 6 členů - dědečka, babičku, tátu, mámu, dceru, syna. Když se hráči podaří shromáždit celou rodinu, složí karty a řekne nahlas slovo rodina. Na konci hry vyhrává ten hráč, kterému se podařilo spojit nejvíce rodin. Dopřejte tuto zábavnou hru svým nejmenším a zaručíte jim tak nejen dny bez nudy, ale i posilování jemné motoriky a rozvoj analytických schopností. Je to krásná nadčasová hračka pro každé dítě, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Hračky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Všechny hračky Janod mají jistý edukační význam, protože ovlivňují optimální vývoj dítěte. Mají příznivý vliv na mentální, ale i fyzický rozvoj dětí. Manipulací s hračkou se rozvíjí jemná dětská motorika a hmatová citlivost. Uvažováním nad dalšími kroky ve hře se rozvíjí i jejich logické myšlení a strategické plánování. Tím, že děti skládají dohromady různé příběhy, rozvíjí se i jejich tvořivost, fantazie a představivost. Tato dětská hračka Janod je skvělým společníkem na dlouhé cesty, aby děti zahnali nudu a zažili kopec zábavy.

Výrobce Janod se zabývá produkcí prvotřídních hraček s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • společenská hra pro celou rodinu
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 3 do 7 let
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, logického myšlení, analytických schopností
  • v praktickém balení
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • jedinečný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné