Smoby dětská oboustranná houpačka Tuleň je provedena v krásné zářivé pastelové zelené barvě s červenými držáky a motivem tuleně. Má ergonomicky tvarovaná sedadla tak, aby dítě sedělo pohodlně a neunavilo se ani po delším době houpání se. Dětská oboustranná houpačka je ve tvaru tuleně s pěknými očky. Je to houpačka, vhodná pro děti od 3 let. Délka houpačky je 112 cm. Výška od země je 27 cm. Dětská houpačka je doplněna o vodotrysk. Během horkých letních dnů se dá k otvoru na houpačce připojit hadice s vodou a děti mají o zábavu postaráno. Je to kvalitní plastový výrobek z odolného, pevného a zároveň jemného plastového materiálu, který je sametový na dotek.
Díky oblým tvarům a jemným tvarům je houpačka vhodná pro nejmenší děti. Její stabilita je zaručena díky svému tvaru. Dítě se může houpat i samo tak, že si sedne do středu houpačky. Rozměry produktu jsou 112*50*65 cm. Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který je známý kvalitou materiálů a propracovaným designem hraček a pomůcek pro děti všech věkových kategorii. Houpání na houpačce děti neomrzí celé dětství. Je to skvělý doplněk na zahradu či na dvůr pro nejmenší dětičky. Hodí se i do interiérů domů a bytů. Díky svým skladným rozměrům se snadno přenáší a nezabírá mnoho místa. Děti milují houpání. Dětská oboustranná houpačka Tuleň je snem každého dítěte.

| Věk | Od 3 let |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 112*50*64 cm |
| Celková výška | 64 cm |
| Rozměry balení | 120*100*180 cm |
| Výška sedací plochy | 27 cm |
| Celková délka | 112 cm |
| UV filtr | Ano |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 3,70 kg |
| Barva | zelená |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...