Cyklistická přilba Bikloon Red Janod s ventilací velikost 47-54 červená

Popis produktu

Dětská cyklistická přilba Bikloon Red Je krásná přilba pro děti vhodná od 3 do 6 let. Na přilbě se dá nastavit velikost od 47 do 54 cm, takže se přizpůsobí každé malé hlavičce a roste spolu s dítětem. Dětská přilba má pěknou červenou barvu, je to ideální doplněk k balančnímu kolu nebo odrážedlu značky Janod. Otvory na přilbě dítěte zajistí ventilaci během cyklistice, takže se dítě tak snadno nezpotí, bude se cítit svěže po celou dobu. Dětská přilba je maximálně bezpečná na hraní se venku a také maximálně atraktivní, takže děťátko ji před cyklistikou nikdy neodmítne.

Cyklistika patří jednoznačně k nejoblíbenějším dětským sportům venku. Děti rozvíjejí svou motoriku, posiluje svalstvo na nohou, ale co je v dnešní době nejdůležitější, jsou díky tomu déle na čerstvém vzduchu a na sluníčku. Dětská nastavitelná přilba je ideální a nezbytný prostředek při dětském sportování, protože ho chrání před nejrůznějšími zraněními. Pomůcky na bicyklování Janod přispívají k ochraně dítěte během jízdy. Díky použitým materiálům a jedinečnému designu je dětská přilba Janod nadčasová, bude atraktivní a zajímavá i po několika letech.

Výrobce Janod produkuje kvalitní dřevěné hračky s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dětská cyklistická přilba s ventilací
  • vhodná pro děti od 3 do 6 let
  • nastavitelná velikost od 47 do 54 cm
  • ochrání dítě během cyklistiky
  • v pěkném barevném provedení
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • úžasný francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu25*20*15,5 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...