Farma s dvorem a jezerem Activity Kiddieland se světlem a zvukem od 12 měsíců

Popis produktu

Kiddieland farma Activity s jezerem, se zvířátky as farmářem je velmi kvalitní a pevná elektronická hračka vhodná pro nejmenší děti od 18 měsíců, se kterou se vyhrají i další sourozenci a kamarádi dlouhá léta a vždy funguje jako nová. Má spoustu zvukových a světelných a mechanických funkcí, které děti, když objevují svět, mají velmi v oblibě. Mačkat různá tlačítka a figurky, vytáčet páčkami a kroužky doprava doleva nahoru dolů, kroutit, posouvat, otevírat a přitom sledovat reakci na svůj pohyb- když hračka jednou houkne, zahraje melodii, zabliká, pohne se jiná část hračky, rozsvítí se světýlka, ukáží se jiné obrázky.

Po stisknutí některých postaviček se ozve zvuk, jaký k ní patří, jako u zvířátek kuřátka zapípá kuřátko. Dětská farma má otvírací dvířka a v nich koníka, v oknech na střeše na stromě zvířátka, vycházející a zapadající sluníčko, skluzavku pro ovoce, a farmáře, který se stará o celý dvůr a rybník. Tato hračka jistě potěší každé dítě, i více dětí a hrou se zároveň rozvíjí jemná motorika, logické myšlení, paměť, pohybová zručnost a souvislosti mezi zvuky tvary a barvami.

Funguje na baterie 3xAA, které jsou součástí dětské hračky. Dětská elektronická a didaktická hračka je vyrobena v krásných a veselých barvách zelené, červené, modré a žluté barvy. Hračka je vyrobena z kvalitního plastového materiálu, který má oblé jemné hrany a proto je pro dítě bezpečný a zároveň jemný na dotek. Je to úžasná interaktivní hračka pro každé dítě, se kterou se dokáže hrát dlouhé hodiny. Rozměry Activity farmy s dvorem, jezerem a farmářům jsou 55*33*32 cm.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
Rozměry produktu55*33*32 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...