Dřevěná rybářská udice Fishy Janod se stříkajícími rybami od 24 měsíců

Popis produktu

Dřevěná rybářská udice Fishy je pěkná dřevěná hračka vhodná pro děti od 2 do 5 let. Plastové stříkající rybičky jsou ve veselých pestrých barvách, po nabrání vody stříkají a zabaví tak každého kluka i holku. Dřevěná udice má na konci háček, pomocí kterého mohou děti chytat rybičky jako v opravdovém jezeře nebo řece. Při hře s rybičkami se rozvíjí nejen dětská motorika, ale děti zkoumají a objevují jak věci fungují, objevují zákony fyziky a poznávají svět. Set udice a rybiček pro děti je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím po sobě, je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů. Dřevěná udice s rybičkami je zabalena v praktické tašce, takže hračka nezabere mnoho místa.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo. Díky použitým materiálům a jedinečnému designu je dřevěná hračka Janod nadčasová, bude atraktivní a zajímavá i po několika letech. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Společnost Janod produkuje kvalitní dřevěné hračky s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou francouzské značky Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěná rybářská udice se 6 stříkajícími rybičkami
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 2 do 5 let
  • ve veselých pestrých barvách
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí dětskou motoriku
  • v praktické tašce
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • krásný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu10*4,5*4,5 cm ryba
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné