Pracovní dílna Black&Decker Écoiffier 74 cm výška s 25 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Pracovní dílna Black&Decker od francouzského Écoiffier je vynikající hračka pro všechny děti a zejména chlapce od 18 měsíců. Dětská dílna je vyhotovena v krásné oranžovo-černé barevné kombinaci a díky propracovanému designu a doplňkům zabaví malé kutily na dlouhé hodiny. Mezi 25 doplňky najde dítě praktické kladívko, šroubovák, francouzský klíč, kleště, svěrák, šrouby a další příslušenství. Dílna pro děti je vybavena dostatkem úložného prostoru, kam lze odložit pracovní nářadí. Šikovní kutilové se potěší i pracovní helmě, kterou si dají na hlavu při kutilství a mají tak při hře ještě realističtější zážitek.

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují k světu dospělých, zkoušejí a objevují, což v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů, skládáním se podporuje zlepšení soustředění a koncentrace. Když si děti hrají na opravy v domě nebo venku, rozvíjejí tím i svou fantazii a kreativitu. Zkoumají, rozebírají, opravují a opět skládají různé věci, čímž si rozvíjejí i logické myšlení.

Pracovní stůl pro chlapce má 4 stabilní nohy z kvalitního plastu s hladkým povrchem, přičemž jsou jeho rozměry 45*31*74 cm, celková výška je 74 cm. Écoiffier je francouzský výrobce, který produkuje kvalitní plastové hračky pro děti. Plast na hračkách je kvalitní, hračky mají zaoblené hrany. Écoiffier při výrobě dodržuje přísné bezpečnostní předpisy EU, takže se rodiče nemusí bát o bezpečnost svých dětí.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu45*31*74 cm
Celková výška74 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,0 kg
Barvaoranžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...