Pracovní dílna Black&Decker Écoiffier s 27 doplňky oranžovo-černá od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětská pracovní dílna Black&Decker je krásná a kvalitní hračka pro děti, které jsou tvůrčí a baví je hra na kutily. Je vyrobena z kvalitních plastů, které jsou sametově příjemné na dotek. Přitom jsou však velmi odolné a hodně vydrží. Dílnička stojí na čtyřech robustních nohách, které jsou navíc spojeny spodním podlažím, které slouží jako polička na odkládání pomůcek. Je proveden v krásné oranžové a černé barevné kombinaci a budí tak dojem skutečné pracovní dílny. Doplňky jsou ve stříbrné barvě. Dílnička byla vyrobena s ohledem na bezpečnost, a proto jsou všechny tvary zaoblené.

Na přední straně pracovní plochy je metr, takže malý kutil si může vše důkladně změřit předtím, než se pustí do své tvůrčí činnosti. Navíc se tak přiučí metrické systému. Na ploše jsou udělané malé dírky a je přizpůsoben na montování šroubů, kde si může malý kutil trénovat svou zručnost a tříbit si tak jemnou motoriku, která se mu v dospělosti sejde. Všechno nářadí pto děti je vytvarovány tak, aby byly akorát do malé ručky. Dítě je tak může správně uchopit a bez problémů s nimi zacházet. Na pravé straně pracovní plochy je zabudován malý svěrák, který se dá otáčením nastavovat. Hned za ním je malý otvor na odložení kladívka.

Pracovní plocha je doplněna o svislý panel, na který je možné připevnit pracovní nářadí. Výbava k dílničce je velmi bohatá, kromě toho, že obsahuje věci jako kladívko, šroubovák zda kombinačky má dalších 27 doplňků. Dětská pracovní dílna propracovaná Black&Decker je krásná a detailně propracovaná hračka od francouzského výrobce Écoiffier, který má dlouhou tradici ve výrobě hraček a je garancí nejvyšších evropských standardů. Vhodná je pro chlapce ve věku od 18 měsíců. V případě potřeby se dá snadno schovat. Rozměry pracovní dílny jsou 38*25*60 cm. S touto hračkou si dítě užije mnoho zábavy, získá manuální dovednosti, naučí se rozeznávat pracovní nástroje a jejich využití. Hrát se může i s kamarády, čímž si buduje sociální cítění.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu38*25*60 cm
Celková výška60 cm
Rozměry balení60*40*40 cm
Hmotnost1,40 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...