Pracovní dílna Auta Ice Smoby na kolečkách s autem McQueen a 25 doplňky

Popis produktu

Smoby pracovní dílna Cars Ice je pěkná dílnička na kolečkách s motivem populární a tak oblíbené pohádky Cars. Dětská dílna je vhodná pro chlapce od 3 let, přichází v balení s 25 doplňky. Mezi doplňky chlapecké dílny najdete pracovní nářadí: vrtačku, šroubovák, šrouby, kleště, rozebíratelné autíčko McQueen. Tato nádherná hračka pro kluky je lehká, díky kolečkům se dá pohodlně a jednoduše přenášet. Na hračce jsou tři poličky ve vrchní, střední a spodní části, které slouží k uložení pracovního nářadí pro malé opraváře nebo na odložení jiných drobností dítěte. Celá pracovní dílna - vozík je laděna v červeno-černé barvě s obrázky z pohádky Auta. Originální design pracovní dílničky a skvělé vybavení zaručí, že to bude oblíbená hračka každého malého opraváře.

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují k světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů, skládáním autíčka se podporuje i rozvoj logického myšlení a koncentrace. Když se děti hrají na opravy v domě nebo venku, rozvíjejí tím i svou fantazii a kreativitu. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti na hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato úžasná opravářská sada pro chlapce Smoby s pohádkovým motivem.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce jedinečných a velmi kvalitních plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro nejmenší opraváře. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu27*31*57 cm
Rozměry balení33,5*14*53 cm
Hmotnost2,05 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...