Smoby dětská čtyřkolka X Power funguje na elektrický pohon. Vzhledem připomíná realistickou sportovní čtyřkolku s nápisy a nálepkami. Je vhodná pro děti od 3 let. Čtyřkolka má robustní a přitažlivý vzhled, a každé dítě miluje jízdu na ní. Jízdou na pedálové čtyřkolce dítě nabírá koordinaci a pohybovou dovednost. Posiluje svaly a pohybem na čerstvém vzduchu si upevňuje zdraví.
Ergonomické a pohodlné sedadlo a řídítka zaručují příjemnou jízdu, při které nebude dítě ani po delší jízdě unavené. Rozměry čtyřkolky pro děti jsou 96*50*63 cm. Výška sedací plochy je 38 cm od země, šířka pedálu je 12 cm. Bezpečnost čtyřkolky je zaručena díky pevným a odolným plastovým materiálům, ze kterých je vyrobena. Barevné provedení v červené, stříbrné a černé barvě působí dynamicky, elegantně a dravě. Její sportovní provedení se bude líbit každému malému jezdci. Tato čtyřkolka dokáže vyvinout rychlost 5 km/hodinu.
V zadní části čtyřkolky za sedadlem jsou plastové křídla. Čtyřkolka stojí na 4 pevných kolech a její celkový design má aerodynamické vlastnosti. Smoby je francouzský výrobce dětských hraček a doplňků, nejvyšší kvality. Produkty Smoby jsou držiteli certifikátu kvality a to je zárukou dlouholeté spolehlivosti a jedinečného provedení. S touto čtyřkolkou zažije vaše dítě množství krásných chvil strávených jízdou a hrou se svými kamarády. Má nosnost 30 kg.

| Věk | Od 3 let |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 95*50*63 cm |
| Rozměry balení | 81*52*53 cm |
| Výška sedací plochy | 38 cm |
| Na baterii | Ano |
| Světlo | Ano |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 9,75 kg |
| Nosnost | 30 kg |
| Barva | červená |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...