Čtyřkolka Quad Ralley Fille Smoby elektronická růžová od 24 měsíců

Popis produktu

Smoby dětská elektronická čtyřkolka Quad Ralley Fille funguje na baterie. Vzhledem připomíná realistickou sportovní čtyřkolku s pěknými nápisy a nálepkami motýlků. Je vhodná pro děti od 2 let. Dítě ovládá směr jízdy pomocí řídítek. Nastartuje ji tlačítkem, které se nachází na pravé straně. Čtyřkolka má robustní a přitažlivý vzhled, a každé dítě miluje jízdu na ní. Rozměry dětské čtyřkolky Smoby jsou 83 cm délka, 46 cm šířka a 55 cm výška. Po nastartování dětské čtyřkolky se pomalu začíná posouvat a dokáže vyvinout rychlost 5 km/h. Je to přiměřená rychlost, kterou dokáží zvládnout už děti od 2 let. Baterie má 6V a při plynulém chodu vydrží 2 hodiny. V případě potřeby se dají dokoupit další náhradní baterie a tak se jízda může jednoduše prodloužit.

Je to krásná čtyřkolka pro každé dítě, které se rádo vozí. Náhon je na zadních kolech. Kola jsou kvalitní a plastové, což zaručuje úžasný pocit z jízdy. Čtyřkolka pro děti Quad Ralley Fille je stabilní a bezpečná díky pevné konstrukci a kvalitním kolům, které dobře sedí na silnici. Má ergonomické, pohodlné sedadlo a řídítka, které zaručují příjemnou jízdu, při které nebude dítě ani po delší jízdě unavené. Výška sedací plochy je 35 cm od země. Bezpečnost čtyřkolky je zaručena i díky pevným a odolným plastovým materiálům, ze kterých je vyrobena.

Barevné provedení v krásné růžové a černé barvě v kombinaci s kontrastní bílou působí dynamicky a sportovní nápisy dodávají čtyřkolce jedinečný sportovní design. Smoby je francouzský výrobce dětských hraček a doplňků nejvyšší kvality. Produkty Smoby jsou držiteli certifikátu kvality a to je zárukou dlouholeté spolehlivosti a jedinečného provedení. S touto čtyřkolkou zažije vaše dítě množství krásných chvil strávených jízdou a hrou se svými kamarády. Je to úžasná hračka určena hlavně pro holčičky. Baterie se nabíjí prostřednictvím adaptéru přiloženého v balení. Čtyřkolka má nosnost 30 kg.

Vlastnosti

  • krásná růžovo-černá barva
  • přitažlivý vzhled pro dívku
  • vhodná pro děti od 2 let
  • 83 cm délka, 46 cm šířka, 55 cm výška
  • rychlost 5 km / h
  • 6 V baterie, vydrží 2 hodiny
  • náhon na zadních kolech
  • pohodlné sedadlo
  • nosnost 30 kg
  • kvalitní francouzský výrobek
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu83*46*55 cm
Rozměry balení77*48*46 cm
Výška sedací plochy35 cm
Celková délka83 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost9,65 kg
Nosnost30 kg
Note6V, 5 km / 1 hour
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.