Čtyřkolka Quad Fille Smoby elektronická růžová od 24 měsíců

Popis produktu

Smoby dětská elektronická čtyřkolka Quad Fille funguje na baterie. Vzhledem připomíná realistickou sportovní čtyřkolku s nápisy a nálepkami květinek. Je vhodná pro dívky od 2 let. Dítě ovládá směr jízdy pomocí řídítek. Nastartuje ji tlačítkem, které se nachází na pravé straně. Čtyřkolka má robustní a přitažlivý vzhled, každé dítě miluje jízdu na ní. Rozměry dětské čtyřkolky Smoby jsou 83 cm délka, 46 cm šířka a 55 cm výška. Po nastartování dětské čtyřkolky se pomalu začíná posouvat a dokáže vyvinout rychlost 5 km/h. Je to přiměřená rychlost, kterou dokáží zvládnout už děti od 2 let. Baterie má 6V a při plynulém chodu vydrží 2 hodiny. V případě potřeby se dají dokoupit další náhradní baterie a tak se jízda může jednoduše prodloužit.

Je to krásná čtyřkolka pro každé dítě, které se rádo vozí. Náhon je na zadních kolech. Kola jsou kvalitní a plastové, což zaručuje úžasný pocit z jízdy. Čtyřkolka pro děti Quad Fille je stabilní a bezpečná díky pevné kovové konstrukci a kvalitním kolům, které dobře sedí na silnici. Má ergonomické, pohodlné sedadlo a řídítka, které zaručují příjemnou jízdu, při které nebude dítě ani po delší jízdě unavené. Výška sedací plochy je 35 cm od země. Bezpečnost čtyřkolky je zaručena i díky pevným a odolným plastovým materiálům, ze kterých je vyrobena.

Barevné provedení v krásné růžové a černé barvě v kombinaci s kontrastní bílou působí dynamicky. Krásné nálepky květinek dodávají čtyřkolce jedinečný dívčí design. Smoby je francouzský výrobce dětských hraček a doplňků, nejvyšší kvality. Produkty Smoby jsou držiteli certifikátu kvality a to je zárukou dlouholeté spolehlivosti a jedinečného provedení. S touto čtyřkolkou zažije vaše dítě množství krásných chvil strávených jízdou a hrou se svými kamarády. Je to úžasná hračka pro každé děvčátko, které se rádo vozí. Baterie se nabíjí prostřednictvím adaptéru přiloženého v balení. Čtyřkolka má nosnost 30 kg.

Vlastnosti

  • přitažlivý vzhled
  • krásná růžová barva
  • jedinečný dívčí design
  • vhodna pro děti od 2 let
  • 6V baterie, která vydrží 2 hodiny
  • kvalitní gumová kola
  • pohodlné sedadlo
  • nosnost 30 kg
  • kompaktní rozměry
  • kvalitní francouzský výrobek
Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu83*46*55 cm
Rozměry balení77*48*45 cm
Výška sedací plochy35 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost11,15 kg
Nosnost30 kg
Poznámka6V , 5 km/1 hour
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné