Čtyřkolka X Power Girl Smoby elektronická růžová

Popis produktu

Smoby dětská elektronická čtyřkolka X Power Girl funguje na baterie. Vzhledem připomíná realistickou sportovní čtyřkolku s nápisy a nálepkami. Je vhodná pro děti od 3 let. Dítě ovládá směr jízdy pomocí řídítek. Nastartuje ji tlačítkem, které se nachází na pravé straně. Čtyřkolka má robustní a přitažlivý vzhled, a každé dítě miluje jízdu na ní. Rozměry dětské čtyřkolky Smoby jsou 96 cm délka, 50 cm šířka a 63 cm výška. Po nastartování dětské čtyřkolky se pomalu začíná posouvat a dokáže vyvinout rychlost 5 km/h. Je to přiměřená rychlost, kterou dokážou zvládnout už děti od 3 let. Baterie má 6V a při plynulém chodu vydrží 2 hodiny. V případě potřeby se dají dokoupit další náhradní baterie a tak se jízda může jednoduše prodloužit.

Je to krásná čtyřkolka pro každé dítě, které se rádo vozí. Náhon je na zadních kolech. Průměr jednotlivých kol čtyřkolky je rozdílný. Přední kola jsou širší než zadní. Jsou kvalitní a plastové, což zaručuje úžasný pocit z jízdy. Čtyřkolka pro děti X Power Girl je stabilní a bezpečná díky pevné kovové konstrukci a kvalitním kolům, které dobře sedí na silnici. Má ergonomické, pohodlné sedadlo a řídítka, které zaručují příjemnou jízdu, při které nebude dítě ani po delší jízdě unavené. Výška sedací plochy je 38 cm od země, šířka pedálu je 12 cm. Bezpečnost čtyřkolky je zaručena i díky pevným a odolným plastovým materiálům, ze kterých je vyrobena.

Barevné provedení v růžové a černé barvě v kombinaci s kontrastní bílou působí dynamicky a sportovní nápisy dodávají čtyřkolce jedinečný sportovní design. V zadní části čtyřkolky za sedadlem jsou plastové křídla. Smoby je francouzský výrobce dětských hraček a doplňků, nejvyšší kvality. Produkty Smoby jsou držiteli certifikátu kvality a to je zárukou dlouholeté spolehlivosti a jedinečného provedení. S touto čtyřkolkou zažije vaše dítě množství krásných chvil strávených jízdou a hrou se svými kamarády. Je to úžasná hračka pro každé děvčátko, které se rádo vozí. Baterie se nabíjí prostřednictvím adaptéru přiloženého v balení. Čtyřkolka má nosnost 30 kg.

Vlastnosti

 • krásná růžovo-černá barva
 • přitažlivý vzhled
 • jedinečný dívčí vzhled
 • vhodná pro děti od 3 let
 • 96 cm délka, 50 cm šířka, 63 cm výška
 • rychlost 5 km / h
 • 6 V baterie, vydrží 2 hodiny
 • náhon na zadních kolech
 • pohodlné sedadlo
 • nosnost 30 kg
 • kvalitní francouzský výrobek
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu96*50*63 cm
Rozměry balení80*50*51 cm
Výška sedací plochy38 cm
Celková délka96 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost9,74 kg
Nosnost30 kg
Note6V, 5km/1 hod
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné