Čtyřkolka X Power Black Smoby elektronická, pochromovaná černá

Popis produktu

Smoby dětská elektronická čtyřkolka X Pover Black funguje na baterie. Vzhledem připomíná realistickou sportovní čtyřkolku s nápisy a nálepkami. Je vhodná pro děti od 3 let. Dítě ovládá směr jízdy pomocí řídítek. Nastartuje ji tlačítkem, které se nachází na pravé straně. Čtyřkolka má robustní a přitažlivý vzhled, a každé dítě miluje jízdu na ní. Rozměry dětské čtyřkolky Smoby jsou 96 cm délka, 50 cm šířka a 63 cm výška. Po nastartování dětské čtyřkolky se pomalu začíná posouvat a dokáže vyvinout rychlost 5 km/h. Je to přiměřená rychlost, kterou dokáží zvládnout už děti od 3 let. Baterie má 6V a při plynulém chodu vydrží 2 hodiny. V případě potřeby se dají dokoupit další náhradní baterie a tak se jízda může jednoduše prodloužit.

Je to krásná čtyřkolka pro každé dítě, které se rádo vozí. Náhon je na zadních kolech. Průměr jednotlivých kol čtyřkolky je rozdílný. Přední kola jsou širší než zadní. Jsou kvalitní a plastové, což zaručuje úžasný pocit z jízdy. Čtyřkolka pro děti X Power Black je stabilní a bezpečná díky pevné konstrukci a kvalitním kolům, které dobře sedí na silnici. Má ergonomické, pohodlné sedadlo a řídítka, které zaručují příjemnou jízdu, při které nebude dítě ani po delší jízdě unavené. Výška sedací plochy je 38 cm od země. Šířka pedálu je 12 cm. Má nosnost 30 kg.

Bezpečnost čtyřkolky je zaručena i díky pevným a odolným plastovým materiálům, ze kterých je vyrobena. Je to krásná čtyřkolka pro malé dítě, má nádhernou černou barvu a v kombinaci s pochromovanými lesklými částmi je pro dítě lákavá. Dynamičnost jí dává divoký výraz s ohnivě červenými jemnými proužky. Reflektor je na baterie a svítí. V zadní části čtyřkolky za sedadlem jsou plastové křídla. Smoby je francouzský výrobce dětských hraček a doplňků nejvyšší kvality. Produkty Smoby jsou držiteli certifikátu kvality a to je zárukou dlouholeté spolehlivosti a jedinečného provedení. S touto čtyřkolkou zažije vaše dítě množství krásných chvil strávených jízdou a hrou se svými kamarády. Baterie se nabíjí prostřednictvím adaptéru přiloženého v balení.

Vlastnosti

 • krásná černá chromová čtyřkolka
 • přitažlivý vzhled
 • vhodná pro chlapce
 • určená pro děti od 3 let
 • 96 cm délka, 50 cm šířka, 63 cm výška
 • rychlost 5 km / h
 • 6 V baterie, vydrží 2 hodiny
 • náhon na zadních kolech
 • pohodlné sedadlo
 • nosnost 30 kg
 • kvalitní francouzský výrobek
Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu96*50*63 cm
Rozměry balení80*50*51 cm
Výška sedací plochy38 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost9,74 kg
Nosnost30 kg
Poznámka6V, 5km / 1hod
Barvačerná
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné