Čajová souprava Dohány se šálky a čajníkem

Popis produktu

Dohány čajová souprava je splněným snem každého malého děvčátka, které touží mít svou vlastní stylovou čajovou soupravu a udělat pro své kamarádky nebo maminku příjemné posezení při odpoledním čaji. Čajový set pro děti je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou zároveň vysoce odolné a bezpečné pro všechny dětičky. Čajová sada je vhodná nejen do každé dětské kuchyňky, ale i na každou dětskou oslavu

Díky jejímu barevnému designu si s ní vaše děti užijí velké množství zábavy a příjemných chvil. Společnost Dohány je kvalitním evropským výrobcem hraček pro vaše nejmenší. Dětská čajová souprava je provedena ve žluté, červené, modré a zelené barevné kombinaci. Dětská sada na přípravu lahodného čaje obsahuje 3 barevné šálky s krásně tvarovaným ouškem v zelené, červené a modré barvě a k nim bezpochyby patří i nádherný žlutý čajník na přípravu toho nejlepšího a nejchutnějšího čaje.

S čajovým setem se vaše malá princezna bude cítit jako skutečná hostitelka. Zároveň může vaše holčička díky soupravě získat základní zkušenosti a znalosti týkající se správného stolování, obsluhování hostí či servírování občerstvení. Rozměry dětské čajové soupravy jsou 24*23*11 cm. Čajová souprava je ideální zejména pro holčičky ve věku 3–4 let.

Doprava 79

Technické parametry

Rozměry produktu24x23x11 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.