Čajová souprava Dohány se šálky a čajníkem

Popis produktu

Dohány čajová souprava je splněným snem každého malého děvčátka, které touží mít svou vlastní stylovou čajovou soupravu a udělat pro své kamarádky nebo maminku příjemné posezení při odpoledním čaji. Čajový set pro děti je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou zároveň vysoce odolné a bezpečné pro všechny dětičky. Čajová sada je vhodná nejen do každé dětské kuchyňky, ale i na každou dětskou oslavu

Díky jejímu barevnému designu si s ní vaše děti užijí velké množství zábavy a příjemných chvil. Společnost Dohány je kvalitním evropským výrobcem hraček pro vaše nejmenší. Dětská čajová souprava je provedena ve žluté, červené, modré a zelené barevné kombinaci. Dětská sada na přípravu lahodného čaje obsahuje 3 barevné šálky s krásně tvarovaným ouškem v zelené, červené a modré barvě a k nim bezpochyby patří i nádherný žlutý čajník na přípravu toho nejlepšího a nejchutnějšího čaje.

S čajovým setem se vaše malá princezna bude cítit jako skutečná hostitelka. Zároveň může vaše holčička díky soupravě získat základní zkušenosti a znalosti týkající se správného stolování, obsluhování hostí či servírování občerstvení. Rozměry dětské čajové soupravy jsou 24*23*11 cm. Čajová souprava je ideální zejména pro holčičky ve věku 3-4 let.

Doprava 79

Technické parametry

Rozměry produktu24x23x11 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné