Čajová souprava Hello Kitty Smoby porcelánová s 13 doplňky

Popis produktu

Smoby dětská čajová souprava z porcelánu Hello Kitty je krásný dětský čajový set, který je ideální pro každé holčičku, které se chce hrát na hostitelku a naservírovat svým kamarádkám pravý čaj o páté. Dětský porcelánový set je laděn ve stylu známé roztomilé kočičky Hello Kitty, díky čemuž vypadá velmi dívčí, moderně a elegantně. Krásný bílý porcelán má tlusté stěny a je velmi kvalitní a odolný, díky čemuž je bezpečný pro všechny děti od 3 let. Dětská porcelánová čajová sada je tvořena 13 doplňků, se kterými si vaše holčička může vyčarovat skutečně nádherné posezení.

Dětský porcelánový set Hello Kitty je vhodný i na každou dětskou oslavu. Smoby je francouzská společnost na výrobu hraček, které se vyznačují vysokou kvalitou, odolností použitých materiálů a bezpečností hraček. S dětskou čajovou sadou Hello Kitty si vaše děti užijí spoustu zábavy a mohou si otevřít vlastní malou čajovnu. Dětský porcelánový set Hello Kitty je proveden v bílé barvě a doplněn o barevné a veselé obrázky kočičky Hello Kitty a roztomilé obrázky kvítků. Dětská čajová souprava je zabalena v dárkové krabici, do které se dá pak čajový set pro děti i jednoduše uložit.

Porcelánový set pro děti se skládá ze 4 talířků, 4 čajových šálků s ouškem, krásného čajníku, malé nádobky na mlíčko nebo smetanu a malé nádobky na cukr. Porcelánový čajový set Hello Kitty vypadá velmi elegantně a je ideálním doplňkem ke každé dětské kuchyňce. Díky dětskému porcelánový čajový setu Hello Kitty se vaše holčička bude cítit jako skutečná hostitelka. S čajovým porcelánovým setem Hello Kitty se vaše malá princezna může naučit jak správně stolovat, servírovat čaj a obsluhovat hosty. Nádherná a kvalitní porcelánová čajová souprava v designu Hello Kitty se svým propracovaným a detailním provedením blíží k sběratelským kouskům. 

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu13 asst.
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.