Čajová souprava s koláčky 100% Chef Écoiffier v kbelíku s 28 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier kbelík s koláčky a čajovou soupravou 100% Chef je pěkná plastová hračka vhodná pro děti od 18 měsíců. Dětská souprava na stolování přichází s pestrobarevnými 28 doplňky, mezi které patří 4 pohárky, talířky, příbory, plastové koláčky a praktická dózička v krásné růžové barvě. Kbelík na hračky zaručí, že hračky už nikdy nebudou v dětském pokoji dělat nepořádek. Tyto doplňky se výborně hodí k dětským kuchyňkám Écoiffier, ale i na samostatné hraní se vašich ratolestí. Díky veselým barvám a realistickému provedení tato hračka pro nejmenší podněcuje dětskou fantazii a také kreativitu, protože děti si mohou vymýšlet různé příběhy a způsoby stolování pro sebe a své nejbližší.

Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Kromě toho, že je to zábavný způsob jak si krátit čas, přispívá to i k mentálnímu rozvoji dětí. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s předměty, které každodenně používají dospělí, se přibližují k tomuto světu, k světu dospělých. Dále se prostřednictvím dětské čajové soupravy rozvíjí i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci, pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každého dětského pokoje.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu19*18*21 cm
Rozměry balení18,5*17,5*20,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,300 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...