Čajová sada Bubble Cook Écoiffier s 18 doplňky

Popis produktu

Écoiffier dětská čajová souprava Bubble Cook je krásná a elegantní souprava s nádobím, která se hodí do každé dětské kuchyňky. Dětská čajová sada potěší každé malé děvčátko, které chce připravit pro své nejlepší kamarádky příjemné odpolední posezení u čaje ve svém dětském pokojíčku nebo na zahrádce. Čajová souprava pro děti je vyrobena z velmi kvalitních a odolných plastových materiálů, které jsou sametové a příjemné na dotek. Použité kvalitní materiály dodržují evropské standardy bezpečnosti hraček a také certifikáty kvality. Francouzský výrobce Écoiffier je renomovaná společnost se zárukou výroby kvalitních a bezpečných hraček pro vaše malé ratolesti.

S dětským čajovým setem si vaše dětičky užijí spoustu zábavy a příjemných chvil a získají základní znalosti o tom, jak správně obsluhovat a servírovat pro hosty chutný čaj. Dětský čajový set Bubble Cook je laděn ve třech krásných barvách, a to v romantické růžové, svěží oranžové a hravé zelené barvě. Čajová souprava obsahuje dohromady 18 kusů doplňků, se kterými si vaše malá princezna může vykouzlit dokonalé čajové posezení.

V čajové soupravě pro děti můžeme najít 4 krásné hrnečky s ouškem v růžové barvě, moderní a velký oranžový čajník, malou oranžovou cukřenku s fialovým víčkem a 4 čajové lžičky v oranžové barvě. Všechno nádobí je uloženo na velkém zeleném tácku se dvěma oušky po stranách, takže vaše malá hostitelka může pohodlně a jednoduše servírovat a obsluhovat hosty. Všechny doplňky jsou krásně barevně sladěné a vytvářejí tak harmonický čajový set pro děti. Dětská čajová sada je vhodná pro všechny holčičky od 18 měsíců, které se chtějí cítit jako skutečné hostitelky. Rozměry čajového setu pro děti jsou 29*29*9 cm.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
PůvodFrancie
Rozměry produktu29*29*9 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.