Deka pro nejmenší Bunny Happy Boho Doudou et Compagnie s plyšovým zajíčkem na mazlení růžová 100*70 cm od 0 měsíců

Popis produktu

Deka pro nejmenší Bunny Happy Boho z dílny francouzské značky Doudou et Compagie obejme děti do měkké a něžné náruče. Okouzlující plyšová deka se zajíčkem na mazlení je vhodná pro všechna miminka již od narození. Deka pro dětičky v růžové barvě působí uklidňujícím dojmem a vytváří dojem útulnosti a bezpečí. Pod dekou má miminko jistotu, cítí se bezpečně v novém neprozkoumaném světě a tento pocit umocňuje i plyšový zajíček k mazlení. Deka má rozměry 100*70 cm a přichází v krásném dárkovém balení, takže jí můžete bez starostí obdarovat každé miminko.

Miminka ráda usínají ve známém prostředí, které tato deka Doudou et Compagnie s plyšovým zajíčkem velmi rychle navodí. Pohodlná, měkká a hebká deka pro nejmenší Bunny Happy Boho se může díky svému originálnímu vzhledu a hebkému povrchu stát oblíbeným společníkem během spánku nebo hraní každého miminka. Deka pro nejmenší v růžové barvě je připravena na to nejhorší zacházení a fleky od jídla, proto ji můžete prát v pračce při 30 °C na jemném cyklu. Měkká deka pro miminka Doudou et Compagnie splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria a je testována nezávislými, schválenými laboratořemi.

S příchodem nového tisíciletí vstoupila na trh první plyšová hračka na mazlení z dílny Doudou et Compagnie, čímž začala revoluce ve světě plyšových hraček. Francouzská značka Doudou et Compagnie totiž vkládá do citlivých dětských ručiček úžasnou hebkost již od roku 2000. V DNA značky je hluboce ukotvena kreativita a inovace, která je viditelná v každé měkoučké hračce. Doudou et Compagnie bude vaše děťátko provázet dětstvím již od prvních chvil a v jejich každodenním životě sehraje důležitou roli.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu100*70 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.