Dárkový set pro novorozence Rabbit Present Baby Eichhorn chrastítka s plyšovými oušky a rumba koule od 0 měsíců

Popis produktu

Dárkový set pro novorozence Rabbit od německého výrobce Eichhorn je perfektní sada hraček, která potěší každé miminko už od narození. V akčním balíčku se skrývá originální rumba koule a 2 stylová chrastítka. Nadčasová sada vyrobená z toho nejkvalitnějšího bukového dřeva pomáhá vašim nejmenším rozvíjet své schopnosti a dovednosti, vytváří spojení s přírodou. Chrastítka s motivem zajíčka mají ouška vyrobená z jemného plyše. Barevné kroužky a kuličky zaujmou dětičky na první pohled, prozkoumají různé tvary a barvy, také si trénují citlivost svého sluchu při nových zvucích. Nadčasová sada vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních měsících života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodná i dřevěná sada Rabbit Present. Je vyhotovena v pestrých a jasných barvách, které jsou doporučeny u nejmenších dětí, protože nemají ještě zcela vyvinutý zrak a nevnímají všechny barvy spektra. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, splňuje i přísná kritéria kvality, hračka je bezpečná pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodNěmecko
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.