Čistička vzduchu Air Purifier Beaba ultra tichá 3stupňový filtr s účinností 99,9 % od 0 měsíců

Popis produktu

Čistička vzduchu Air Purifier od renomované francouzské značky Beaba v sobě spojuje výkon, design a snadné používání. Její přítomnost v domácnosti s miminkem snižuje riziko alergií a eliminuje různé druhy zápachu. S nečistotami ve vzduchu si tato moderní čistička poradí prostřednictvím tří filtrů (pre-filtr, H13 HEPA filtr a uhlíkový filtr) a 360° filtrací. Díky těmto třem výkonným filtrům přináší čistička vzduchu Air Purifier optimální účinnost a ničí až 99,9 % částic, mezi které patří například pyl, zvířecí chlupy a různé jiné alergeny, které mohou dětem a rodičům znepříjemňovat život.

Ovládací prvky nacházející se přímo na dotykové obrazovce na vrchní části čističky poskytují rodičům jednoduché a intuitivní ovládání. Čistička vzduchu Air Purifier přichází s funkcí nočního osvětlení a disponuje až 7 různými barvami. Čistička Beaba je ultra tichá, takže neruší spánek dětí ani rodičů a vytváří příjemnou a pohodlnou atmosféru plnou čistého, zdravého vzduchu. Čistička vzduchu má k dispozici i náhradní filtr. Povrch čističky doporučujeme ošetřovat pouze suchým či vlhkým hadrem bez použití chemických čisticích prostředků.

O Beaba

Značka Beaba pochází z Francie a již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi revoluční pomůcky od vařičů až po sluneční brýle pro děti. Designéři značky Beaba si dávají záležet na tom, aby byly jejich produkty nejvyšší kvality. Všechny produkty péče o děti jsou inovativní a zároveň jednoduché na použití. Francouzský výrobce Beaba získal od počátku své působnosti množství ocenění od odborných porot, ale také od spokojených rodičů a stejný pocit přinese i vám a vašim dětem.

Vlastnosti

  • čistička vzduchu Air Purifier
  • 3 různé filtry
  • ničí až 99,9 % částic
  • ultra tichá
  • intuitivní dotykové ovládání
  • funkce nočního osvětlení
  • produkt nejvyšší kvality
  • moderní francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu22*22*46 cm
Celková výška46 cm
Rozměry balení27*26*50 cm
ElektronickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,2 kg
Barvabílá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.