Čistič oken elektronický Kärcher Windows Cleaner WV6 Smoby se zvukem a světlem – hračka pro děti

Popis produktu

Čistič oken pro děti Kärcher Windows Cleaner WV6 od francouzského Smoby je vynikající hračka pro všechny děti od 3 let, které rády pomáhají svým rodičům v domácnosti. Elektronický čistič oken je nádherná replika skutečného čističe na okna, dětem přinese realistické zážitky. Je vybaven elektronickým modulem, díky čemuž dokáže svítit a vydává zvuky. Nádherné žluto-černé barevné provedení s označením značky Kärcher je vyrobeno z prvotřídních plastových materiálů se zaoblenými hranami. Rukojeť je plně přizpůsobena malým dětským ručkám.

Dětský čistič oken se aktivuje stisknutím tlačítka a LED světlo upozorní dítě, že je čistič zapnutý. Během provozu vydává realistický zvuk jako při běžném provozu, takže se dítě výborně zabaví a hravým způsobem získává správné návyky při úklidu a čištění. Naplno si rozvíjí jemnou motoriku, přibližuje se světu dospělých a získává jistý pocit zodpovědnosti. Hrou s dětskými pracovními nástroji získává sebevědomí, učí se, k čemu slouží jednotlivá zařízení v domácnosti a rozvíjí si i logické myšlení. Elektronický čistič oken funguje na 2 baterie typu LR6, které nejsou součástí balení.

Francouzský výrobce Smoby již dlouhá léta přináší dětem moderní hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu17*8*19 cm
Celková výška19 cm
Rozměry balení10*8*17 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,15 kg
NoteBattery: 2 x LR6 not included
Barvažlutá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.