Chodítko Cotoons Smoby s kostkami, světlem a melodií modré od 12 měsíců

Popis produktu

Smoby chodítko pro nejmenší děti od 12 měsíců Cotoons je krásná barevná pomůcka pro děti při jejich prvních krůčcích se světlem a zvukem. Díky širokému rozestoupení kol je chodítko pro děti stabilní, bezpečné a pevně sedí během pohybu. Dětem poskytuje dostatečnou oporu, během jejich prvních kroků. Ručka chodítka je v ideální výšce pro malé dítě, i když se neudrží rukojeťmi, umí se pohodlně opřít a nespadne. Dětské chodítko má tlačítko na předních kolech, která zabrání vozíku aby se dál pohybovalo. 

Chodítko Cotoons má oválný tvar, a proto je pro dítě bezpečné. Oblé tvary dávají celkovému designu jedinečný ráz. Dětské chodítko Cotoons je provedeno v krásné kombinaci syté modré barvy s bílou a zeleným detailům na rukojeti a kolech. Hračka s množstvím různých funkcí hýří barevností jako jarní zahrada plná květin. Příjemný zvuk po vhození kostky do otvoru děti přitahuje a baví. Dětské chodítko slouží dětem i jako didaktická hračka. Svítí a hraje hezké melodie. Chodítko je vhodné pro malého chlapce.

Ve středu dětské pomůcky pro nejmenší jsou barevné motivy postaviček Cotoons a otvory na kostičky. Dítě vkládá jednotlivé kostky do otvorů podle tvaru. Tímto způsobem se učí rozeznávat barvy a tvary. Je to pro děti velmi zábavný způsob hry, který je baví dlouhé hodiny. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Má pevné plastové kola. Materiál chodítka je příjemný na dotek. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Rozměry produktu jsou 51*47*43 cm.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu51*47*43 cm
Celková výška47 cm
Rozměry balení45*18*57 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,69 kg
NoteBattery: 2 x AG13/LR44 included
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.