Chodítko Mickey Kiddieland s míčky od 9 měsíců

Popis produktu

Chodítko s motivem Mickey je určené pro nejmenší děti od 9 měsíců. Je to barevná pomůcka pro děti s mnoha funkcemi a se světelnými a zvukovými efekty, která pomáhá při prvních krůčcích. Díky širokému rozestoupení kol je chodítko pro děti stabilní a poskytuje dostatečnou oporu. Držadlo chodítka je v ideální výšce pro malé dítě a i když se neudrží rukama, umí se pohodlně opřít a nespadne.

Dětské chodítko Mickey Kiddieland má oválný tvar, a proto je pro dítě bezpečné. Oblé tvary dávají celkovému designu jedinečný ráz. Dětské chodítko je bílé barvy, která je krásně zkombinovaná s barevnými motivy Mickeyho, jemnou oranžovou a mátovou barvou. Hodí se tedy pro holčičku i pro chlapečka. Dětské chodítko slouží dětem i jako didaktická hračka. Svítí a hraje pěkné melodie. Na přední straně jou různé číselné kartičky, chrastítka, míčky či obrázky Mickeyho. Díky tomu se dítě učí rozeznávat barvy a tvary. Součástí balení jsou i baterie.

Kiddieland je výrobce hraček pro miminka a batolata, který na světovém trhu funguje už od roku 1998, licenci na výrobky Disney získal v roce 2002. Kiddieland je rozšířený na americkém kontinentu a ve velké míře i v Evropě. Nabízí hračky s nádherným designem, veselými barvami, se zvukovými a světelnými efekty, s pohádkovými motivy za rozumné ceny. Jeho cílem je nabízet starostlivým rodičům hračky, u kterých se děti nejen zabaví, ale mohou se s nimi i hodně naučit.

Vlastnosti

  • kvalitní a bezpečné
  • krásný design Disney pohádky Mickey
  • pro děti už od 9 měsíců
Doprava nad 39€ CZ
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 9 měsíců
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
PoznámkaBattery: 3 x AA/LR6 included
Barvabílá
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
captcha