Chodítko a kočárek a přívěs Buggy 3v1 BIG s brzdou ke všem odrážedlům New&Classic&Neo&Next&Scooter od 12 měsíců

Popis produktu

Chodítko a kočárek a přívěs Buggy 3v1 od renomovaného německého výrobce BIG, je originální multifunkční hračka, jako stvořená pro chlapce a dívky od 1 do 5 let. Je možné ji zkombinovat se všemi odrážedly BIG Bobby Cars – New, Classic, Scooter, Neo a Next. Tato moderní hračka v krásném, šedo-bílém barevném provedení s červenými doplňky je skutečně univerzální – menší děti ji využijí jako bezpečné chodítko, učí se s ní své první kroky, pak ji mohou využít jako kočárek pro své hračky, panenky, a nakonec ji mohou připojit k odrážedlu jako přívěs a hrát si na řidiče. Multifunkční přívěs tak roste spolu s dítětem.

V přední části chodítka se nachází ochrana proti převrácení a zároveň disponuje i brzdou, kterou dětičky využijí při jízdě s kočárkem. Kvalitní kolečka jsou příjemně měkká a tichá, vhodná do exteriéru i interiéru. Když budou děti využívat chodítko jako přívěs, určitě ocení jednoduché připojování k odrážedlu pomocí jisticího čepu. V zadní části hračky, za plastovou mřížkou, se nachází úložný prostor, do kterého si děti mohou uložit různé drobnosti a hračky. Povrch chodítka pokrývají různé veselé obrázky barevných postaviček. Zaoblená rukojeť dodává dětem pocit jistoty, je přizpůsobena pro malé dětské ručky.

Povrch přívěsného vozíku je chráněn UV stabilizátory, takže si zachová své krásné barvy i po dlouhém čase. Použité, zdravotně neškodné materiály jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují vysokou stabilitu chodítka, kočárku a přívěsu Buggy 3v1 a jeho bezpečnost vůči dětem. Jeho hrany jsou oblé, čímž se minimalizuje riziko úrazu. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Rozměry vozíku jsou 48*36*43 cm, přičemž jeho délka je 48 cm a výška 43 cm.

Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu48*36*43 cm
Celková výška43 cm
Celková délka48 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,0 kg
Barvašedá
Set produktůNe
gift SS2024ECO7911 Didaktická veža,ECO7910 Didaktická pyramída
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.