Cestovní set Monster Tail Rainbow Loom 600 ks gumiček od 8 let

Popis produktu

Rainbow Loom Monster Tail je originální a kreativní dárek, který rozvíjí fantazii a kreativitu vašich dětí. Cestovní set Monster Tail na vytváření silikonových náramků umožňuje vytvářet nádherné a barevné náramky, prsteny, náhrdelníky, ale i různé přívěsky. Vše závisí od kreativity a dovednosti vašich dětí. Set na vytváření barevných náramků je vhodný pro děti od 8 let, ale umí s ním pracovat i 5 leté děti.

Cestovní set Rainbow Loom Monster Tail obsahuje vše potřebné na pletení překrásných náramků. Sada obsahuje podstavec, úchytku na pletení, plastový háček na proplétání gumiček, 600 kusů barevných gumiček na vytvoření silikonových náramků a 25 kusů malých plastových "céček", pomocí kterých se náramek spojuje.

Sada na výrobu silikonových náramků je hračka a zábava v jednom, která pomáhá rozvíjet jemnou motoriku u dětí a zároveň podporuje jejich tvořivost a fantazii. Jejich výroba je velmi jednoduchá a díky velké škále barevných gumiček si mohou vaše děti vytvořit úžasné barevné náramky přesně podle svých představ. Silikonové gumičky jsou velmi kvalitní, neobsahují olovo a jsou pro děti bezpečné a nezávadné.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

VěkOd 8 let
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.