Čelenka Headband Silvered Pink Ma Corolle pro 36cm panenku od 4 let

Popis produktu

Nádherná romantická čelenka Headband Silvered Pink pro panenku Ma Corolle z dílny francouzské značky Corolle posune hru vašeho děťátka na vyšší úroveň! Jako jediný e-shop na trhu vaše děti potěšíme překrásnou stříbrnou čelenkou s dokonale propracovanými detaily, s níž děti vytvoří panence účes jako od kadeřníka. Nádherná stříbrná čelenka s mašlí je jako stvořená pro panenku s velikostí 36 cm a perfektně doplní každý outfit, který vaše děti panence Corolle vyberou.

S výjimečnou stříbrnou čelenkou s mašlí Headband Silvered Pink mohou děti svou panenku česat, kdykoliv se jim zachce. Dokonale propracované detaily tohoto doplňku pro panenku a prvotřídní materiály zpestří každou hru s panenkou. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mimo jiné poznávají vlastní emoce a přebírají odpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení.

Vlastnosti

  • stříbrná čelenka s mašlí
  • pro panenku s velikostí 36 cm
  • od 4 let
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 4 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu2*13*17 cm
Hmotnost0,01 kg
Barvastříbrná
Vhodné pro panenku36 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.