Čajová souprava Frozen Smoby velká s 30 doplňky třpytivá

Popis produktu

Smoby velká čajová souprava Frozen je krásně propracovaná dívčí hračka s motivem oblíbené pohádky Ledové království. Dívčí hračka spolu obsahuje 30 doplňků: 4 velké a 4 malé talířky, 4 sady příborů, 4 šálky, džbán na čaj, nádobku na cukr a mléko. Dívčí hračka je vyrobena z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Obrázky slavných princezen Anna a Elsa určitě upoutají a potěší každé nejmenší holčička, hračka je vhodná od 3 let. Hračka pro dívky podněcuje dětskou fantazii a také kreativitu, protože děti si mohou vymýšlet různé příběhy a dobrodružství spojené se stolováním a výrobou čaje nebo si prostě mohou poklábosit se svými kamarádkami. Také je to skvělý doplněk ke kuchyňce Smoby.

Prostřednictvím čajové soupravy Ledové království se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každé dívčí pokoje. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Kromě toho, že je to zábavný způsob jak si krátit čas, přispívá to i k mentálnímu rozvoji dětí. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s předměty, které každodenně používají dospělí, se přibližují k tomuto světu, k světu dospělých. Na to je skvělým prostředkem plastová souprava pro přípravu čajového večírku Smoby.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava nad 39€ CZ
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Balení v kartonu A / NAno
Barvamodrá
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
captcha