Hledání velikonoční odměny: Najděte ukryté předměty a vyhrajte

  Kategorie: Akce a slevy,
12. bře'21

Velikonoce jsou za rohem a my jejich příchod oslavíme alespoň virtuálně. Připravili jsme si pro vás velikonoční hru, ve které bude vaším úkolem najít si svou odměnu. Neváhejte zapojit i vaše ratolesti, nebude to jednoduché!

„Velikonoce musí být veselé a ani koronavirus nám to nepřekazí!“, rozhodli se naši tři medvídkové a pozvali si na návštěvu všechny zvířátka z okolí. Vy, děti, to však nedělejte a poctivě dodržujte všechna opatření a chraňte si své zdraví a zdraví svých sourozenců, rodičů i prarodičů.

Jak to však v případě Oliho, Mily a Bruna bývá, věci se jim trochu vymkly kontrole a na návštěvě zavládl totální chaos. Zajíčci, veverky, ptáčci, ježci a myšky vytáhli ze skladu barvy, štětce a barvičky a pustili se do příprav na Velikonoce.

Medvídci se jen chytali za hlavu a přemýšleli, jak v tom nepořádku najdou to, co potřebují. A potom dostali skvělý nápad! Celou scénu namalovali a poprosili nás, abyste jim vy, děti, pomohly své ztracené poklady najít. Samozřejmě, za odměnu. Troufnete si na to?Velkonocna odmena blog cz

Jak se zapojit do hledání?

Ptáte se, jak pomoci medvídkům s hledáním? Nemusíte vůbec vystrčit paty z domu, stačí se pozorně zahledět na jeden obrázek z pohodlí domova a pustit se do pátrání. Medvídci vám sepsali krátký návod:

  1. Navštivte tuto stránku, kde najdete překrásný obrázek plný zvířátek, velikonočních vajíček, barviček i kvítků.
  2. Pozorně si prohlédněte předmět, který budete hledat. Každý týden to bude něco jiného, ​​například během prvního týdne pátráme po modrozeleném vajíčku.
  3. Vaším úkolem a úkolem vašich dětí je najít daný předmět na pestrobarevném obrázku, který naleznete níže na zmíněné stránce.
  4. Pokud ho spatříte, klikněte na něj. Avšak pozor, předmět může být pořádně ukrytý, například za nějakým zvířátkem.
  5. Bylo vaše hledání úspěšné? Na obrazovce se vám zobrazí okno s gratulací a slevovým kódem, který můžete využít při nákupu v našem online obchodě.

Každý týden až do Velikonoc na vás čeká nová odměna, kterou si budete moci uplatnit přímo na našem e-shopu. Hledání velikonočních odměn bude trvat 5 týdnů a celkově můžete během hry nasbírat 5 různých odměn. Všechny můžete využít v našem online hračkářství, kde na vás kromě množství hraček čeká i speciální velikonoční nabídka. Tak co říkáte, dobře to ti medvídkové vymysleli?

Pusťte se do hledání