Dárky už před Vánocemi: Nakupte a získejte dárek navíc

  Kategorie: Akce a slevy,
4 min.
21. říj'21

Nikdy není příliš brzy myslet na nákupy vánočních dárků. Možná si i vy rok co rok slibujete, že tentokrát již opravdu začnete s výběrem a nákupem dárků v dostatečném předstihu, ale nakonec se i tak těsně před Vánocemi prodíráte v nákupním domě davem lidí. Tento rok už opravdu nic nenechávejte náhodě a začněte s vánočními nákupy hned teď. Naši Medvídkové vás za to štědře odmění. Rozdáváme totiž hromadu dárků!

Najít dokonalý vánoční dárek pro děti může být pořádně náročné a stresující. Naštěstí, náš tým tří šikovných Medvídků přesně ví, co potěší děti různých věkových kategorií – hooodně dárků, které budeme rozdávat ke každé objednávce. Pohodlně se usaďte a dovolte našim malým pomocníkům s výběrem perfektních vánočních dárků pro vaše děti. Nahlédněte do naší bohaté vánoční nabídky a najděte si mezi hračkami ty, které jsou označeny tímto symbolem

Darceky vianoce ikonka cz

a získejte jeden hodnotný dárek pro své děti. Ke každé objednávce vám přibalíme jeden dárek dle vašeho výběru. Ten potěší vaše ratolesti hned dvojnásobně - hračkou a dárkem k ní.

Štědré Vánoce budou díky nám ještě o něco štědřejší. Odteď až do Vánoc na vás v našem e-shopu čeká množství fantastických dárků k hračkám z různých kategorií. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a potěšte své děti hned dvakrát. Všechny dárky, které budeme rozdávat, najdete na jednom místě kliknutím na tento odkaz.

Ke každé hračce označené symbolem + DÁREK vám přibalíme jako dárek druhou hračku, která perfektně zapadne do konceptu hry a obohatí celou zábavu. V objednávce stačí potvrdit váš dárek a my se už postaráme o dvojnásobné potěšení pro vaše děti. K vybraným kuchyňkám vaše děti dostanou vaflovač, se kterým vykouzlí celé rodině chutnou, sladkou snídani. Panenka k vašim dětem přijede s lahví na mléko, která ještě více umocní péči o milovanou panenku. Školní lavice a tabule se neobejdou bez magnetických písmenek a čísel a Medvídkové přibalí vašim dětem i něco k dětským domečkům, obchůdkům a dílnám.

Medvídkovéhračky cz 819x325 vianoce 2021

Vánoce budou ještě bohatší

Množství kategorií v našem e-shopu znamená množství dárků pro všechny děti, které si díky milému překvapení užijí Vánoce naplno. Stačí, když v dostatečném předstihu před Vánocemi koupíte v našem internetovém hračkářství speciálně označenou hračku a naši tři Medvídci se postarají o to, že vám k ní přibalíme hodnotný dárek.

Hledejte na našem eshopu hračky se speciálním označením + DÁREK a při vytváření objednávky v 1. kroku si nezapomeňte vybrat svůj dárek. Připomínáme, že akce se vztahuje pouze na vybrané produkty, ne na celou kategorii a k jedné objednávce je možno zvolit pouze jeden dárek. A abyste nekupovali zajíce v pytli, zde si můžete prohlédnout všechny dárky, které na vás při vánočních nákupech čekají.

Darceky vianoce produkt cz

V mnoha kategoriích hraček se na vaše děti těší pečlivě vybrané hračky se speciálním označením, jejichž koupí potěšíte své ratolesti hned dvojnásobně, ale radost přinesou i vám. Vždyť kdo by nechtěl při koupi jednoho vánočního dárku získat další zcela zdarma?

Všechny tyto kategorie budou až do Vánoc ukrývat krásné hračky, které k vám domů poputují s dárkem. Neváhejte a začněte s nákupem vánočních dárků už teď. Koupí dárků v dostatečném předstihu si zajistíte široký výběr a čas na doručení, nakoupíte bez stresu a díky naší předvánoční akci budou vaše Vánoce o něco štědřejší. Nakoukněte do medvídkova seznamu dárků a pusťte se do nakupování už dnes.