Medvídkův adventní kalendář

01. pro'18

Umíte si představit Vánoce bez adventního kalendáře? Ani naši Medvídci ne. Právě proto si pro vás a vaše dětičky připravili speciální adventní kalendář. Speciální proto, že nebude plný sladkostí, ale hraček a chybět nebudou ani soutěže. Jste připraveni? Neboť my se už nemůžeme dočkat, až vám ho odkryjeme!

Ještě předtím vám však prozradíme, jak tento Medvídkův adventní kalendář vlastně vznikl. Kdysi dávno před Vánocemi se naši tři Medvídkové Oli, Mila a Bruno dozvěděli, že děti dostávají každý rok adventní kalendáře s 24 tajemnými okénky. Každý den si jedno otevřou a najdou v něm malou sladkou čokoládu, která jim zpříjemní den.

Medvídkům tato myšlenka hodně dlouho nedala spát, a tak přemýšleli, proč by i oni nemohli mít svůj vlastní adventní kalendář. Sladkosti jim však v bříškách způsobovaly samou neplechu a navíc je z nich bolely zoubky. Nakonec však dostali skvělý nápad! Pracují přece v hračkářství, tak proč by jejich adventní kalendář nemohl být namísto čokolád plný hraček?

800x500 cz

Každý den jeden výherce

Během adventu, tedy v období od 1. 12. do 24. 12. čeká na našem webu adventní soutěž na všechny zákazníky, kteří v tomto čase nakoupí libovolné hračky. A protože jde o adventní kalendář s 24 políčky, i výherců bude 24. Každý den vylosujeme jednoho šťastlivce, který se do soutěže zapojí právě s číslem vytvořené objednávky. To však není všechno! Medvídci si pro vás připravili ještě jedno malé překvapení – každý den si budete moci vybrat jednu ze dvou hraček, kterou byste pro své děti chtěli vyhrát víc, a právě ta k vám v případě výhry nakonec poputuje.

Tak jako každá soutěž, i tato musí mít jistá pravidla. Medvídci chtějí dopřát výhru každému, proto se rozhodli, že s jednou objednávkou můžete vyhrát pouze jednou. Pokud se tedy stane, že hned 1. prosince vyhrajete, s výherní objednávkou se již zapojit nemůžete. Vždy následující ráno se nejen na našem webu, ale i na facebooku dozvíte jméno šťastného výherce. Všech 24 výher Medvídci po ukončení adventního kalendáře zabalí a najednou pošlou výhercům. Na nové hračky si vaše děti sice budou muset chvíli počkat, ale díky tomu budou mít Vánoce hned dvakrát! A kdo by nechtěl mít Vánoce dvakrát do roka?

Jak adventní kalendář funguje?

Co by to bylo za adventní kalendář, kdyby neměl nějaká pravidla? Vždyť i ten čokoládový nemůžete spapat celý na posezení. Věřte nám, Medvídci to již zkoušeli a věru to nedopadlo dobře. Proto vám raději sepsali pravidla a podmínky, kterými se bude řídit celá adventní soutěž.

  1. Nakupte u nás v době od 1. 12. do 24. 12. jakékoliv hračky
  2. Otevřete si Medvídkův adventní kalendář, který najdete zde
  3. Vyberte si jednu ze dvou hraček, kterou chcete vyhrát a napište k ní číslo objednávky
  4. Vždy následující den ráno se dozvíte jméno výherce na našem webu a na facebooku
  5. Nezapomínejte, že s číslem výherní objednávky se nemůžete zapojit vícekrát
  6. Všechny výhry budou odeslány po ukončení adventního kalendáře

Tak co říkáte, líbí se vám taková forma adventního kalendáře, ze kterého vaše děti nebudou bolet zoubky? První okénko můžete otevřít už dnes! Stačí kliknout zde a Medvídkové vás přenesou do zázračného adventního kalendáře.