Vodní hra Waterplay Vikingové BIG skládací s figurkami modrá

Popis produktu

Úžasné dobrodružství zažijí vaše děti při skládací vodní hře Waterplay Vikingové značky BIG. Skládací vodní dráha patentované spoje, které se jednoduše uzamknou a nepropouštějí vodu. Soustava vodní dráhy obsahuje kliku na pohánění vody, aby mohla dračí loďka divoce brázdit řekou. Vodní hra Vikingové byla vyrobena podle licence německého pohádkového seriálu Vicky Viking, který vypráví příběh o malém vikingském chlapci Vickym, synovi náčelníka Vikingů, který má prokázat skutečnou vikinskou odvahu. Součástí soupravy Waterplay Vikingové je vikingská loď a dvě postavičky - Vicky a jeho kamarád Ylvie.

Vodní hra Waterplay Vikingové značky BIG obsahuje dohromady až 16 dílů. Hračka má zářivou modrou barvu, která evokuje dětské hry ve vodě. Skládací vodní dráha je vhodná pro chlapce i dívky ve věku od tří let. Po rozložení má velké rozměry 90 x 50 cm, takže se s ní zahraje více dětí najednou, poskládaná však nezabírá mnoho místa. Dětská vodní hra Vikingivia BIG je chráněna ÚV stabilizátory, takže hračka lety neztratí na kráse barev, ani když na ni bude péct slunce. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů.

Značka BIG si je jistá kvalitou svých výrobků, a proto poskytuje nadstandardní záruku tři roky. Vodní hra Vikingové BIG je testovaná nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné a recyklovateľné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu89*52*10 cm
Celková výška9,5 cm
Rozměry balení55*45*46
Celková délka89 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,3 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...