Stavebnice PlayBIG Bloxx Včelka Mája ve škole BIG 3 figurkami 100 dílů od 18 měsíců

Popis produktu

BIG stavebnice PlayBIG Bloxx Včelka Mája ve škole je nádherná hračka vhodná pro děti od 18 měsíců. Pohádkový motiv včelky, která je milována dětmi již desítky let zaručí, že takovýmto dárkem nepohrdne žádný malý chlapeček nebo holčička. Včelka Mája má vlastní školu, ve které se spolu s Vilíkem a paní učitelkou učí matematiku, děti si mohou s 3 figurkami vymýšlet své originální příběhy. Stavebnice pro děti má spolu 100 kusů, jednotlivé kostky do sebe všelijak zapadají, možnosti na stavění jsou tedy nekonečné. Nejlepší na dětské stavebnici BIG je to, že je kompatibilní se stavebnicemi LEGO, tedy vaše děti si je mohou zkombinovat a postavit ještě větší, ještě lépe domky, ještě krásnější a zajímavější hrady, zámky nebo cokoliv, co je napadne.

Dětské stavebnice LEGO nebo BIG jsou nejen velmi zábavnou a veselou hračkou, ale mají obrovský význam při vývoji dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví a bourá všelijaké domky, hradby a bunkry, rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Když uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí i své logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Zakupte tedy tuto úžasnou pestrobarevnou pohádkovou skládačku svým nejmenším, aby tvořili, vymýšleli, bavili se a rozvíjeli svou kreativitu na maximum.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Na dětskou hračku je poskytnuta záruka 3 roky a plast obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že hračka je krásná a zářivá přesně jako v první den. Německý výrobce je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste během hry nikdy nemuseli bát o své ratolesti.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu32*13*23 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,6 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...