Sněžný talíř Snow Attack BIG robustní červený od 8 let

Popis produktu

BIG sněžný talíř Snow Attack je úžasná zimní hračka vhodná pro děti od 8 let. Dětský sněžný talíř má zářivou červenou barvu, která se ve sněhu určitě neztratí. Robustní sněžný disk je prostředkem na zaručenou sněžnou zábavu pro každého. Dětský talíř do sněhu je řízen přesouváním váhy, po bocích má 2 úchyty na bezpečnou jízdu, které chrání prsty. Talíř pro děti je vysoce kvalitní, mrazuvzdorný, odolává teplotám do -20°C. Robustní konstrukce umožňuje nosnost až do 60 kg, díky syntetickým materiálem je sněžný talíř maximálně odolný. Rozměry dětské hračky na zimu jsou 69*65*8,5 cm.

Dětský sněžný talíř je skvělá hračka na zimu, při které se děti ve sněhu zabaví dlouhé hodiny. Ale takové outdoorové hračky mají i mnoho dalších významů. Prostřednictvím sněžného talíře se rozvíjejí pohybové dovednosti dětí, posiluje se svalstvo na nohou i rukou. Rychlou jízdou po kopcích se posiluje i odvaha dětí, při společných zimních radovánkách si děti budují přátelství a kamarádství, na které mohou vzpomínat po dlouhá léta. Dále se rozvíjí i jemná a hrubá motorika dětiček. Dětská zimní hračka je ideální dárek pro všechny děti, které mají rády sníh, zimu, zimní sporty a pobyt na čerstvém vzduchu.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Na dětskou hračku je poskytnuta záruka 3 roky a plast obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že hračka je krásná a zářivá přesně jako v první den. Německý výrobce je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste během hry nikdy nemuseli bát o své ratolesti.

Doprava 29
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 8 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu69*65*8,5 cm
Rozměry balení66*31*71
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,0 kg
Nosnost60 kg
Note-20 °C
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...