Odrážedlo Baby Porsche BIG s klaksonem červené od 18 měsíců

Popis produktu

BIG odrážedlo pro děti ve tvaru sportovního vozu Porsche je licencovaný produkt, vyrobený ve spolupráci s Porsche. Odrážedlo v klasické červené barvě s nostalgickými bílými pruhy dekorují kvalitní nálepky a originální logo Porsche, které zdůrazňují realistický ráz. Sportovní autíčko je vhodné pro děti od 18 měsíců a jeho nosnost je až 50 kg. Děťátko může na tomto jedinečném odrážedle trénovat svaly na nohou, posilovat motorický i pohybový vývoj. Odrážedlo BIG ve stylu auta Porsche může sloužit dětem až do tří let. Volant odrážedla určuje směr jízdy a je vybaven novým typem řízení, díky kterému se dítě dokáže otočit i na velmi malém prostoru. otáčí se do stran o 30°.

Sportovní volant je navíc vybaven funkčním klaksonem. Barvy odrážedla jsou před poškozením slunečními paprsky chráněné UV ochranou. Kolečka odrážedla Baby Porsche mají profilované tiché pneumatiky a typické ráfky s pěti paprsky. Sedadlo na odrážedle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Jelikož dítě sedí na sedadle široce rozkročené, podporuje to správný vývin kyčlí dítěte. Dětem se sedí velmi pohodlně a budou na něm jezdit i dlouhé hodiny. Ergonomicky tvarovaná sedačka má vyjmutí na koleno, takže větší děti se mohou na odrážedle vozit podobně jako na koloběžce. Použité, zdravotně nezávadné materiály jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují bezpečnost výrobku vůči dětem. Dětské odrážedlo má všechny hrany oblé, čímž se minimalizuje riziko úrazu. Značka Big poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Odrážedlo Porsche je testováno německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost - přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí - to je značka BIG.

vlastnosti

 • dětské autíčko v podobě porsche
 • zářivá červená barva
 • nízká hmotnost
 • nadstandardní záruka 3 roky
 • volant se otáčí o 30°
 • nosnost 50 kg
 • vhodné od 18 měsíců
 • extra tiché kola
 • funkční klakson
 • dostatečně široké sedadlo napomáhá správnému vývinu kyčelních kloubů
 • pomáhá s rozvojem pohybových dovedností
 • kvalitní německý výrobek z odolných materiálů
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu71*34*41 cm
Celková výška41 cm
Rozměry balení72*29*35 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,9 kg
Nosnost50 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...