Stříkající velryba BIG #VALUE!

Popis produktu

BIG stříkací vodní velryba je osvěžující letní hračka pro chlapce a dívky od 3 let. Osvěžující proto, že veselá velryba s obrovským úsměvem v modré barvě, má v rukávu skvělý trik, který se zalíbí nejen dětem, ale i dospělým. Po napojení stříkající velryby na běžnou zahradní hadici, její čepice vyletí do výšky 4 m, resp. do výšky v závislosti na tlaku vody. Už během stoupání se čepice velryby začne točit a tak dětem poskytne v letních, častokrát nesnesitelných, vedrech chladné osvěžení. Plast, ze kterého je dětská hračka vyrobena obsahuje UV filtr, který chrání barvu před vyblednutím a hračka je tak krásná a zářivá dlouhou dobu, přesně tak jako v první den.

V letních zábavách BIG vodní velrybě nezabrání ani nerovný povrch v zahradě, protože ventil na její hlavě se dá ručně upravit, aby voda po spuštění stříkala přímo nahoru a velryba pro děti tak může spustit očekávanou sprchu. Veselými barvami velryba přiláká každého, děti se při něm po vyčerpávajících prázdninových hrách velmi rádi osvěží a stane se jejich každodenním společníkem. Rodiče nemusí svým nejmenším závidět takové skvělé osvěžení, neboť čepice velryby vyletí do takové výšky jako chceme, proto se při ní mohou v létě zabavit malí i velcí.

BIG je německý výrobce, který která má mezinárodně vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných materiálů. BIG stříkací vodní velryba má rozměry 27 * 27 * 45 cm, s hmotností 0,5 kg, takže nezabere mnoho místa, na hračku je poskytnuta záruka 3 roky.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu27*27*45 cm
Celková výška45 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,5 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...