Stavebnice v dóze PlayBIG Hello Kitty na kočáře BIG 44 kusů od 18 měsíců

Popis produktu

BIG stavebnice PlayBIG Hello Kitty je nádherná dívčí hračka tvořena 44 dílky, které spolu vytvářejí stylový kočár na kolečkách pro princeznu. V balení naleznete 1 figurku kočičky a z kostek se dá poskládat pěkný bílý koník, který bude táhnout kočár s princeznou. Dívčí skládačka je vhodná pro děti již od 18 měsíců. Dětská stavebnice má zářivé barvy a díky slavné kočičce Hello Kitty se zalíbí každému holčičce. Jednotlivé kostky do sebe všelijak zapadají, proto se stavebnice dá poskládat různými způsoby a děti si mohou vymýšlet různé pohádkové příběhy. Nejlepší znak stavebnice pro děti BIG je to, že je kompatibilní se stavebnicemi LEGO. Vaše nejmenší děti si tedy mohou zkombinovat své kostky LEGO a BIG a postavit ještě větší, ještě lépe domky, ještě krásnější a zajímavější hrady, zámky a jiné stavební díla.

Dětské stavebnice LEGO nebo BIG jsou nejen velmi zábavnou a veselou hračkou, ale mají obrovský význam při vývoji dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví a bourá všelijaké domky, hradby a bunkry, rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Když uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí i své logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Zakupte tedy tuto úžasnou pestrobarevnou pohádkovou skládačku svým nejmenším, aby tvořili, vymýšleli, bavili se a rozvíjeli svou kreativitu na maximum. Dětská stavebnice je zabalena v praktické dóze.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Na dětskou hračku je poskytnuta záruka 3 roky a plast obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že hračka je krásná a zářivá přesně jako v první den. Německý výrobce je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste během hry nikdy nemuseli bát o své ratolesti.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu20*12*15 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,8 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné