Stavebnice v dóze PlayBIG Hello Kitty BIG 73 kusů od 18 měsíců

Popis produktu

BIG stavebnice PlayBIG Hello Kitty je nádherná dívčí hračka v praktické dóze. Krabička poslouží na uskladnění 73 dílků dětské stavebnice, ale může posloužit i jako dárkové balení. V balení naleznete 1 figurku kočičky a 73 kostek různých barev, z nichž se dají poskládat zvířátka, stromy, domky a leccos jiného. Dívčí skládačka je vhodná pro děti již od 18 měsíců. Dětská stavebnice má zářivé barvy a díky slavné kočičce Hello Kitty se zalíbí každému holčičce. Jednotlivé kostky do sebe všelijak zapadají, proto se stavebnice dá poskládat různými způsoby a děti si mohou vymýšlet různé pohádkové příběhy. Nejlepší znak stavebnice pro děti BIG je to, že je kompatibilní se stavebnicemi LEGO. Vaše nejmenší děti si tedy mohou zkombinovat své kostky LEGO a BIG a postavit ještě větší, ještě lépe domky, ještě krásnější a zajímavější hrady, zámky a jiné stavební díla.

Dětské stavebnice LEGO nebo BIG jsou nejen velmi zábavnou a veselou hračkou, ale mají obrovský význam při vývoji dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví a bourá všelijaké domky, hradby a bunkry, rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Když uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí i své logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Zakupte tedy tuto úžasnou pestrobarevnou pohádkovou skládačku svým nejmenším, aby tvořili, vymýšleli, bavili se a rozvíjeli svou kreativitu na maximum.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Na dětskou hračku je poskytnuta záruka 3 roky a plast obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že hračka je krásná a zářivá přesně jako v první den. Německý výrobce je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste během hry nikdy nemuseli bát o své ratolesti.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu13*7*12 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,0 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...