Bazén s filtrací Wood pool Exit Toys kruhový ocelová konstrukce 427*122 cm hnědý od 6 let

Popis produktu

Bazén s filtrací Wood pool od holandské značky Exit Toys je kompaktní kruhový bazén o rozměrech 427*122 cm, ve kterém se vykoupou rodiče spolu se svými dětmi. Robustní bazén v hnědém provedení se vzorem dřeva ozdobí každý dvůr a zahradu, je vybaven špičkovou pozinkovanou ocelovou konstrukcí ošetřenou práškovou technologií, takže skvěle odolává korozi. Bazén je díky 10 pevným kovovým nohám velmi stabilní, stojí pevně na místě a přístup k němu umožňuje žebřík s protiskluzovými schůdky. Prvotřídní kazetové filtrační čerpadlo zajišťuje přirozené proudění vody a zároveň ji zbavuje nečistot.

Objem bazénu je 14 758 litrů, vnitřní část bazénu je modrá, díky čemuž bude voda působit čistým a svěžím dojmem. Celková váha bazénu činí 67 kg a plocha na plavání má průměr 407 cm s doporučenou hloubkou vody 110 cm. V bazénu se pohodlně vykoupe 7 dospělých nebo více dětí již od 6 let. Jeho 3vrstvý plášť se skládá z odolného PVC materiálu a polyesteru, takže se vyznačuje vysokou životností. Součástí balení je také sada pro případnou opravu stěny pláště. Tento skvělý bazén zapadne do každé zahrady a během horkých letních dnů vám přinese osvěžující zážitky na dlouhá léta.

Holandská značka Exit Toys už dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, EN71. Bazény se vyznačují originálním holandským vzhledem a nejvyšší kvalitou, poskytnou zábavu celé rodině!


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu427*122 cm
Hmotnost67 kg
Objem L14758 l
Průměr427 cm
Barvahnědá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.