Bazén s krytem a pískovou filtrací Stone pool Exit Toys kruhový ocelová konstrukce 427*122 cm šedý od 6 let

Popis produktu

Bazén s filtrací Stone pool od holandské značky Exit Toys je kompaktní kruhový bazén o rozměrech 427*122 cm, ve kterém se vykoupou rodiče spolu se svými dětmi. Robustní bazén v šedém provedení se vzorem kamene ozdobí každý dvůr a zahradu, je vybaven špičkovou pozinkovanou ocelovou konstrukcí ošetřenou práškovou technologií, takže skvěle odolává korozi. Bazén je díky 10 pevným kovovým nohám velmi stabilní, stojí pevně na místě a přístup k němu umožňuje žebřík s protiskluzovými schůdky.

Špičkové pískové filtrační čerpadlo se postará o bezproblémové proudění vody a zároveň ji zbavuje drobných nečistot. Bazén je vybaven průhledným krytem, který déle udržuje příjemnou teplotu vody, takže se v něm můžete vykoupat i v chladnějším počasí. Multifunkční kryt ve tvaru kopule se také stará o čistotu vody, po každém koupání bazén jednoduše uzavřete díky praktickému kloubovému mechanismu. Objem bazénu je 14 758 litrů, vnitřní část bazénu je modrá, díky čemuž bude voda působit čistým a svěžím dojmem.

Váha bazénu je 99 kg a plocha na plavání má průměr 407 cm s doporučenou hloubkou vody 110 cm. Celkový průměr bazénu s krytem je 447 cm o výšce 320 cm. V bazénu se pohodlně vykoupe 7 dospělých nebo více dětí již od 6 let. Jeho 3vrstvý plášť se skládá z odolného PVC materiálu a polyesteru, takže se vyznačuje vysokou životností. Součástí balení je také sada pro případnou opravu stěny pláště. Písek do filtrace není součástí balení. Bazén Exit Toys zapadne do každé zahrady a během horkých letních dnů vám přinese osvěžující zážitky na dlouhá léta.

Holandská značka Exit Toys už dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, EN71. Bazény se vyznačují originálním holandským vzhledem a nejvyšší kvalitou, poskytnou zábavu celé rodině!


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu427*122 cm
Hmotnost99 kg
Objem L14758 l
Průměr427 cm
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.