Bazén s pískovou filtrací Stone pool Exit Toys ocelová konstrukce 540*250*122 cm šedý od 6 let

Popis produktu

Bazén s filtrací Stone pool patří se svými rozměry 540*250*122 cm k největším bazénům od holandské značky Exit Toys, pohodlně se v něm vykoupou rodiče spolu se svými dětmi. Robustní a pevný bazén v šedém provedení se vzorem kamene ozdobí každý dvůr a zahradu, je vybaven špičkovou pozinkovanou ocelovou konstrukcí ošetřenou práškovou technologií, takže skvěle odolává korozi. Bazén je díky 14 pevným kovovým nohám velmi stabilní, přístup k němu umožňuje žebřík s protiskluzovými schůdky.

O čistotu vody se postará pískové filtrační čerpadlo, které zajišťuje bezproblémové proudění vody a zároveň ji zbavuje nečistot. Objem bazénu je 13 465 litrů, vnitřní část bazénu je modrá, díky čemuž bude voda působit čistým a svěžím dojmem. Celková váha bazénu je 128 kg a plocha pro plavání má rozměry 510*210 cm s doporučenou hloubkou vody 110 cm. Celkové rozměry bazénu s konstrukcí jsou 625*335 cm.

V bazénu se pohodlně vykoupe 9 dospělých osob nebo více dětí již od 6 let. Jeho 3vrstvý plášť se skládá z odolného PVC materiálu a polyesteru, takže se vyznačuje vysokou životností. Součástí balení je také sada pro případnou opravu stěny pláště. Tento skvělý bazén zapadne do každé zahrady a během horkých letních dnů vám přinese ty nejlepší osvěžující zážitky na dlouhá léta.

Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, EN71. Bazény se vyznačují originálním holandským vzhledem a nejvyšší kvalitou, poskytnou zábavu celé rodině!


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu540*250 cm
Hmotnost128 kg
Objem L13465 l
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.