Bazén se stříškou a filtrací Stone pool Exit Toys ocelová konstrukce 300*200 cm šedý od 6 let

Popis produktu

Bazén se stříškou a filtrací Stone pool od holandské značky Exit Toys je nadzemní bazén o rozměrech 300*200 cm, se kterým se zabaví rodiče spolu se svými dětmi. Robustní bazén v šedém provedení se vzorem kamene ozdobí každý dvůr a zahradu, je vybaven špičkovou pozinkovanou ocelovou konstrukcí ošetřenou práškovou technologií, takže skvěle odolává korozi a povětrnostním podmínkám. Bazén je díky 10 pevným kovovým nohám velmi stabilní a stojí pevně na místě. O čistotu vody se postará kazetové filtrační čerpadlo, které zajišťuje bezproblémové proudění vody a zároveň ji čistí.

O osvěžující zážitek při koupání se postará sluneční stříška, která vás ochrání před silnými slunečními paprsky a nadměrným UV zářením. Polohovatelnou stříšku si nastavíte podle svých potřeb, snadno se skládá a rozkládá. Objem bazénu je 3700 litrů, vnitřní část bazénu je modrá, díky čemuž bude voda působit čistým a svěžím dojmem. Celková váha bazénu činí 34 kg a plocha na plavání má rozměry 300*200 cm s doporučenou hloubkou vody 55 cm. Celkové rozměry bazénu s krytem jsou 343*251 cm. V bazénu se pohodlně vykoupou 4 dospělé osoby nebo více dětí již od 6 let. Jeho plášť se skládá z odolného a hrubého PVC materiálu, který se pyšní vysokou životností.

Součástí balení je také sada pro případnou opravu stěny pláště. Nadčasový bazén zapadne do každé zahrady a během horkých letních dnů vám přinese ty nejlepší osvěžující zážitky na dlouhá léta. Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, EN71. Bazény se vyznačují originálním holandským vzhledem a prvotřídní kvalitou, takže vám vydrží dlouhá léta.


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu300*200*65 cm
Hmotnost34 kg
Objem L3700 l
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.