Bazén s pískovou filtrací Stone pool Exit Toys ocelová konstrukce 400*200*100 cm šedý od 6 let

Popis produktu

Bazén s filtrací Stone pool od holandské značky Exit Toys je velký nadzemní bazén o rozměrech 400*200*100 cm, ve kterém se vykoupou rodiče spolu se svými dětmi. Robustní bazén v šedém provedení se vzorem kamene ozdobí každý dvůr a zahradu, je vybaven špičkovou pozinkovanou ocelovou konstrukcí ošetřenou práškovou technologií, takže skvěle odolává korozi. Bazén je díky 12 pevným kovovým nohám velmi stabilní, přístup k němu umožňuje žebřík s protiskluzovými schůdky.

O čistotu vody se postará pískové filtrační čerpadlo, které zajišťuje bezproblémové proudění vody a zároveň ji zbavuje nečistot. Objem bazénu je 7020 litrů, vnitřní část bazénu je modrá, díky čemuž bude voda působit čistým a svěžím dojmem. Celková váha bazénu je 96 kg a plocha pro plavání má rozměry 370*180 cm s doporučenou hloubkou vody 90 cm. Celkové rozměry bazénu s konstrukcí jsou 450*250 cm.

V bazénu se pohodlně vykoupe 5 dospělých osob nebo více dětí již od 6 let. Jeho 3vrstvý plášť se skládá z odolného PVC materiálu a polyesteru, takže se vyznačuje vysokou životností. Součástí balení je také sada pro případnou opravu stěny pláště. Písek do filtrace není součástí balení. Bazén zapadne do každé zahrady a během horkých letních dnů vám přinese ty nejlepší osvěžující zážitky na dlouhá léta.

Holandská značka Exit Toys už dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, EN71. Bazény se vyznačují originálním holandským vzhledem a nejvyšší kvalitou, poskytnou zábavu celé rodině!


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu400*200 cm
Hmotnost96 kg
Objem L7020 l
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.